Головна » Відбулась восьма сесія районної ради
Відбулась восьма сесія районної ради
Як фінальний акорд у підготовці до пленарного засідання восьмої сесії районної ради 23 червня 2016 року відбулось засідання президії ради. Під керівництвом голови районної ради Василя Пасічника члени президії проаналізували проекти рішень, внесених на розгляд восьмої сесії, рекомендували сесії затвердити порядок денний та інформуючих.
Після засідання президії, у великому залі адмінбудинку, під головуванням очільника районної ради Василя Пасічника відбулося пленарне засідання восьмої сесії районної ради.
У роботі сесії взяли участь: 29 депутатів районної ради із 37 обраних,  заступники голови райдержадміністрації Дмитро Склонний та Ірина Морозович, міський голова Анатолій Жовтан, селищний та сільські голови, начальники відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих відділів та управлінь райдержадміністрації, установ і організацій району.
В ході жвавого обговорення депутати розглянули 30 питань порядку денного, останнє – «Різне», та прийняли рішення з 29.
Рішення «Про надання дозволу на передачу в оренду нерухомого майна спільної власності територіальних громад району» було прийнято районними обранцями зі змінами, а саме: підпункт пункту 1. «Надати дозвіл управлінню освіти, молоді та спорту Красилівської районної державної адміністрації Хмельницької області:
- на передачу в оренду приміщення (теплицю) загальною площею 128,0 кв. м, що знаходиться на території Красилівської НВК «Гімназія та ЗОШ І ступеня» за адресою: Хмельницька область, м. Красилів, вул. Центральна, 38а для реконструкції під котельню та для встановлення твердопаливних котлів, які забезпечать опалення навчальних закладів: Красилівську НВК «Гімназія та ЗОШ І ступеня», Красилівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №1 та Будинок творчості дітей та юнацтва» не отримав підтримки депутатів.
В ході пленарного засідання сесії, депутати підтримали депутатські звернення Володимира Снігура та Анатолія Михайлюка, звернення Федерації профспілок Хмельницької області, адресоване голові обласної ради М. Загородному, щодо значного підвищення тарифів на газ, електроенергію, яке вплинуло на зростання вартості житлово-комунальних послуг, цін на продукти та ліки, що веде до зубожіння громадян України.
За інформацією сайту районної ради

«  Червень 2016  »