Головна » Відбулась щотижнева робоча нарада
11:08
Відбулась щотижнева робоча нарада

    12 квітня 2016 року голова районної державної адміністрації Ніла Островська провела щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками районних відділень центральних органів виконавчої влади, керівниками окремих підприємств, установ, організацій району. В нараді взяв участь голова районної ради Василь Пасічник. На нараді розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району. Далі докладніше.

    Як  повідомив  начальник Красилівської  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області О.Шишин  є перевиконання  місцевого і державного бюджетів. В свою чергу, голова райдержадміністрації Ніла Островська зауважила, що бажає від податкової інспекціїї пропозицій щодо наповнення бюджетів усіх рівнів.

   За інформацією виконуючого обов’язки головного лікаря Красилівської ЦРЛ Ю.Бачинського   на стаціонарному лікуванні перебуває 198 хворих.  Також Юрій Станіславович повідомив, що триває процедура оформлення дозвільних документів на новий рентгенологічний апарат та 16 травня відбудеться розкриття тендеру по закупівлі УЗД апарату. В контексті сказаного голова райдержадміністрації наголосила на необхідності оприлюднити через засоби масової інформації скільки коштів було витрачено на закупівлю нового медичного обладнання з розподіленого залишку районного бюджету.

    Головний лікар районного центру ПМСД О.Ватажук  повідомив про розширення ФАПу у с.Слобідка-Красилівська та перенесення ФАПу у с.Печеське у приміщення, де була розташована бібліотека. Островська Ніла Василівна акцентувала увагу Олега Богдановича на розміщенні на інформаційних стендах всіх медичних закладів району телефону довіри райдержадміністрації, для надання громадянами пропозицій щодо якості медичних послуг.

   З інформації начальника управління агропромислового розвитку, переробки та маркетингу сільськогосподарської продукції райдержадміністрації  стало відомо, що  агроформуваннями району здійснено посів ранніх зернових та зернобобових культур на площі 6567 га, що становить 100% до прогнозу; цукрового буряка – 6041 га, - 85% до прогнозу;  соняшника – 2915 га, - 95% до прогнозу та розпочато посів  кукурудзи на зерно – 810 га, на силус – 2015 га. В свою чергу, голова райдержадміністрації попросила Миколу Івановича надати інформацію по площах, які обробляються агроформуваннями та фермерами, з метою звірки даних з податковою інспекцією.

    Як повідомив начальник відділу Держгеокадастру у Красилівському районі, минулого тижня здійснено 49 реєстрацій земельних ділянок, надано 99 відомостей з державного земельного кадастру у формі витягів та 32 висновки про погодження документації землеустрою. Ніла Василівна звернулась до Олександра Валерійовича з проханням надати інформацію, в розрізі сільських рад, кому і скільки виділено землі з початку нового року.

    За повідомленням начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Івана Книша управлінням формуються списки виплат ветеранам війни до Дня Перемоги та проводяться перерахунки субсидій.

    Директор Красилівського територіального центру соціального обслуговування С.Квятковський повідомив, що розпочався ремонт в приміщенні друкарні для створення клубу реабілітаційно-спортивного спрямування для людей з інвалідністю.

    Начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації О.Заїка доповіла, що  відбулося пробне ЗНО. Завершено заміну 17 віконних блоків в Чернелівській загальноосвітній школі та завершено встановлення віконних і дверних блоків в таборі «Подолянчик», де на даний час упорядковуються відкоси. Також на території табору організовано благоустрій паркової зони, житлових та побутових приміщень табору, поточний ремонт споруд, будівель, обладнання та технічних засобів. Стартувала підготовка до оздоровчої компанії «Літо-2016». Склонний Дмитро Васильович – перший заступник голови адміністрації запропонував вивчити питання щодо передачі діючої свердловини, яка перебуває на балансі Михайлівецької загальноосвітньої школи на баланс сільської ради, задля задоволення потреб місцевого населення в питній воді.

    За інформацією начальника відділу економіки, торгівлі та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Н.Максимчук, з метою задоволення звернення жителів с.Яворівці планується 16 квітня здійснити пробні 2 рейси у суботу з часом відправлення з Красилівської автостанції о 7,55 год. та 15,05 год. Також на минулому тижні зафіксовано велику кількість зривів ТОВ «Штефанік-Арсенюк». Всвою чергу, Островська Ніла Василівна запропонувала відібрати пояснення у ТОВ «Штефанік-Арсенюк» та підготувати лист на облдержадміністрацію про здійснення даним перевізником регулярних зривів рейсів.

    Начальник Красилівського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області В.Косінський повідомив, що на минулому тижні  на відкритій території автодороги, поблизу с.Пашутинці горіло поле з залишками кукурудзи, що дало сильне задимлення на проїжджу частину. Також сталася пожежа у нежитловому приміщенні по вулиці Шевченка у м.Красилів. Причина пожежі – дитячі пустощі з вогнем.

    За інформацією директора районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Т.Магмет, Центром на минулому тижні здійснено обстеження матеріально-побутових умов 1  одинокої матері та 7 сімей цільового використання коштів державної допомоги при народженні дитини. Проводиться підготовка до проведення акції «Від серця до серця» за участю учнів професійного ліцею та волонтерів.

    О.Римарчук – начальник районного центру зайнятості довела до відома, що зменшується рівень  безробітності в зв’язку з польовими роботами. Працевлаштовано 110 осіб. Станом на 11 квітня 2016 на обліку перебуває 1034 безробітних.

     Семерук Інна Миколаївна – начальник відділу з керівництва та організації діяльності Центру надання адміністративних послуг  повідомила, що сільські ради не готові до здійснення реєстрації та зміни місця проживання в зв’язку з тим, що до цього часу не виготовлено штампи. Дану ділянку роботи поки що буде і надалі виконувати Красилівський УДМС.

      Начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства повідомила, що розпочалося прибирання району в рамках проходження Всеукраїнського місячника з благоустрою.привітання голови
Календар
«  Квітень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0