Головна » Відбулась щотижнева робоча нарада
09:29
Відбулась щотижнева робоча нарада

    05 квітня 2016 року голова районної державної адміністрації Ніла Островська провела щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками районних відділень центральних органів виконавчої влади, керівниками окремих підприємств, установ, організацій району. В нараді взяв участь голова районної ради Василь Пасічник. На нараді розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району. Далі докладніше.

    На початку наради керівники району привітали виконуючого обов’язки головного лікаря Красилівської ЦРЛ Юрія Бачинського зі славним ювілеєм – 50-ти річчям з дня народження.

    Як  повідомив  начальник Красилівської  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області О.Шишин  місцевий бюджет за березень місяць виконано на 170% до плану, державний бюджет – на 102%. В свою чергу, голова райдержадміністрації Ніла Островська знову акцентувала увагу присутніх на низькому показнику середньої заробітної плати по району. Очільниця району вимагає чітких, ефективних дій усіх служб для вирішення зазначеного питання. А саме, провести аналіз виплат заробітної плати в розрізі підприємств, приватних структур, визначити перелік підприємств, які з нового року не піднімали оплату праці, та запросити на співбесіди керівників тих підприємств, в яких показники середньої заробітної плати виявляться нижче середньо обласних. В разі, якщо останні не погодяться йти на діалог, ініціювати проведення Красилівською  об’єднаною податковою інспекцією ДФС перевірок на таких підприємствах. Олексій Сергійович запропонував організувати також зустрічі з бухгалтерами бюджетних установ та сільських рад щодо надання належних звітів по заробітній платі працівників.

   За інформацією виконуючого обов’язки головного лікаря Красилівської ЦРЛ Ю.Бачинського   захворюваність на «Грип-ГРВІ» йде на спад.  Також Юрій Станіславович повідомив, що розпочався тендер по закупівлі УЗД апарату. Планується заміна тепломереж від хірургічного відділення до дитячої молочної кухні. В контексті сказаного голова райдержадміністрації наголосила на необхідності якнайшвидшого освоєння коштів з розподіленого залишку районного бюджету

    Головний лікар районного центру ПМСД О.Ватажук  повідомив про продовження  об’їзду ФАПів з метою приведення їх у відповідність, проведення  комплексних медичних оглядів пільгової категорії населення.

   З інформації начальника управління агропромислового розвитку, переробки та маркетингу сільськогосподарської продукції райдержадміністрації  стало відомо, що агроформуваннями району здійснено посів на площі 12813 га, з них: яра пшениця – 3,334 га, ярий ячмінь – 2,348 га, овес – 241 га, цукровий буряк – 2,913 га, горох – 197 га,  соняшник – 303 га,   мак – 922 га, гірчиця 52 га,  картопля – 985 га, овочі – 162 га. Закрито вологу на площі 48115 га. Внесено мінеральних добрив 7844 тонн. Наявність поголів’я сільськогосподарських тварин станом на 01.04.2016 року складає: ВРХ – 6553 гол., що на 54 гол. менше відповідно до минулого року, в тому числі корів 2059 гол, що на 25 гол. більше; свиней – 3208, що на 782 гол. менше в порівняні до відповідного періоду минулого року.

    Як повідомив начальник відділу Держгеокадастру у Красилівському районі минулого тижня звернулося з новими заявами 14 учасників АТО.  Проводиться робота по відкриттю поземельних книг на зареєстровані земельні ділянки з метою подальшої повноцінної роботи нотаріусів та кадастрових реєстраторів, що будуть працювати в органах місцевого самоврядування. Є випадки звернення громадян до окружного адміністративного суду по землях, які зареєстровані під учасників АТО.

    За повідомленням начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Івана Книша управлінням укладено договір на пільгове перевезення пасажирів з перевізниками, які здійснюють перевезення по маршруту районний центр – обласний центр. Проводиться робота з сільськими радами по відшкодуванню витрат перевізникам, які здійснюють перевезення пільговиків до сільської місцевості. В свою чергу, голова райдержадміністрації Ніла Островська зазначила, що з обласного бюджету буде виділено 150 тис.грн. на погашення заборгованості перед перевізниками.

    Начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації О.Заїка доповіла, що з 1 квітня на Красилівщині стартував  щорічний Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх – спільна турбота», головною метою якого є покращення умов для регулярних масових занять фізичною культурою різних верств населення за місцем проживання та в місцях масового відпочинку. 02 квітня 2016 року відбулося пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури. Команда юнаків (молодша вікова група) Красилівської ДЮСШ посіла І місце у Всеукраїнському турнірі з гандболу.

   За інформацією началька відділу економіки, торгівлі та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Н.Максимчук відділом проводиться робота по пошуку іноземних інвесторів для реалізації проектів району. Інформацію про інвестиційні проекти подано до бази регіональних інвестиційних пропозицій проектів області. Підготовлена Програма енергозбереження Красилівського району на 2016-2020 роки. З метою задоволення звернення мешканців с.Яворівці планується запуск 2-х пробних рейсів у суботу за маршрутом Красилів - Яворівці. Проведено місячний аналіз зривів регулярності виконання рейсів за березень 2016 року. Більше 5 відсотків допущено зривів на маршрутах:  приміських – Красилів-Кошелівка, Красилів-Яворівці, Красилів-Дружн;  міжміських - Красилів-Хмельницький ч/з Митинці, Хотьківці, Заруддя, Красилів-Вереміївка-Хмельницький.

    Начальник Красилівського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області В.Косінський повідомив, що на минулому тижні сталося 2 надзвичайних події. А саме, 29 березня в обвідному каналі Антонінського  водоймища виявлено тіло Шарги В.І. 1970 року народження та 04 квітня виникла пожежа без трагічних наслідків у м.Красилів по вул.В.Стуса 2Б у квартирі однієї з мешканок.

    За інформацією директора районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Т.Магмет  за рахунок субвенції Щиборівської сільської ради введено посаду фахівця з соціальної роботи в с.Щиборівка.  Центром на минулому тижні здійснено обстеження матеріально-побутових умов 5  одиноких матерів та проінспектовано 8 сімей на предмет цільового використання коштів державної допомоги при народженні дитини. До управління соціального захисту населення направлено клопотання про розгляд питання припинення виплат державної допомоги одній сім’ї.

    О.Римарчук – начальник районного центру зайнятості довела до відома, що зменшився рівень  безробітності в зв’язку з весняно-польовими роботами. Є вакансії на сільськогосподарські роботи. Отримали статус безробітного 82 особи. Працевлаштовано 320 осіб, з яких 306 мали статус безробітного. Направлено на роботи тимчасового характеру та громадські роботи 69 безробітних, на професійне навчання – 75.

    За повідомленням начальника  управління Пенсійного фонду України у Красилівському районі Т.Юрійчук станом на 01.04.2016 року на виплаті перебуває 17565 пенсіонерів. За березень надійшло 5697,6 тис. грн. власних коштів, з них 5559,7 тис. грн. – частина єдиного соціального внеску. Забезпеченість власними коштами склала 22%. Призначено 40 нових пенсій, проведено 255 перерахунків.

 привітання голови
Календар
«  Квітень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0