Головна » Відбулась щотижнева робоча нарада
09:59
Відбулась щотижнева робоча нарада

  29 березня 2016 року голова районної державної адміністрації Ніла Островська провела щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками районних відділень центральних органів виконавчої влади, керівниками окремих підприємств, установ, організацій району. В нараді взяв участь голова районної ради Василь Пасічник. На нараді розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району. Далі докладніше.

  На початку наради голова райдержадміністрації довела до відома присутніх, що 28 березня в облдержадміністрації район прозвітував про соціально-економічний розвиток. По деяким показникам район знаходиться на рівні нижче середньо обласних. Зокрема, середня орендна ставка за користування земельними ділянками становить 3,6%, що нижче показників по області. Тому Ніла Василівна дала доручення начальнику управління агропромислового розвитку, переробки та маркетингу сільськогосподарської продукції  розіслати листи усім орендарям земельних ділянок з пропозицією підняття орендної ставки до 6%, що, в свою чергу, дасть можливість збільшити надходження до місцевих бюджетів та призведе до розвитку соціальної сфери району. Також, за повідомленням очільниці району у нас нижчі  показники і по середній заробітній платі, особливо за січень 2016 року. Як і тиждень тому, на робочій нараді, Ніла Василівна вкотре наголосила на проведенні роз’яснювальної роботи з керівниками підприємств та приватними підприємцями щодо підняття заробітної плати працівникам. «Кошти, які вивільнились після зниження навантаження на фонди заробітної плати підприємств, мають спрямуватись на підняття оплати праці», - зауважила Ніла Островська. За словами голови райдержадміністрації зауваження стосувались і до навантаження стаціонарних відділень центральної районної лікарні. Як роз’яснив виконуючий обов’язки головного лікаря Красилівської ЦРЛ Юрій Бачинський це показник навантаження  на одне ліжко, який на даний час майже приведений до норми і становить 43 ліжка на 10 тисяч населення.

    З повідомлення  начальника Красилівської  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області О.Шишина стало відомо, що місцевий бюджет наповнено на 130% до плану за поточний місяць  та є резерви для більшого наповнення бюджету.

  За інформацією виконуючого обов’язки головного лікаря Красилівської ЦРЛ Ю.Бачинського  зменшилась захворюваність на «Грип-ГРВІ».  Також Юрій Станіславович довів до відома присутніх інформацію, що з 04 по 24 квітня 2016 року буде проходити щорічна акція Всеукраїнського благодійного Фонду «Від серця до серця», ціль якої - збір коштів на обладнання в реанімаційне відділення обласної лікарні.

  Повідомлення  головного лікаря районного центру ПМСД Олега Ватажука стосувалось також зменшення захворюваності на «Грип-ГРВІ»,  об’їзду ФАПів з метою їх обстеження та приведення у відповідність, підготовки до акредитації в Центрі ПМСД, яка має відбутися 12.04.2016 року.

  За інформацією начальника управління агропромислового розвитку, переробки та маркетингу сільськогосподарської продукції райдержадміністрації  агроформуваннями району здійснено посів 7969 га  ярих культур, з них: яра пшениця – 2,311 га, ярий ячмінь – 2,348 га, овес – 241 га, цукровий буряк – 1002 га, однорічні трави – 1104 га, мак – 815 га, гірчиця 52 га, ярий ріпак – 26 га та 40 га овочів. Закрито вологу на площі 48115 га. Також здійснено перше підживлення озимих зернових культур на площі 18710 га, озимого ріпаку – 452 га.

  У відділі Держгеокадастру у Красилівському районі на особливому контролі стоїть розгляд  звернень учасників АТО на виділення земельних ділянок.  Так на минулого тижні було видано 12 наказів про надання дозволу та 15 – про затвердження технічної документації учасникам АТО. На сьогоднішній день звернулося 9 нових учасників АТО. Як повідомив начальник відділу Держгеокадастру О.Вжешневський в зв’язку з оновленням системи тимчасово призупинено прийом звернень від громадян, крім учасників АТО. Вкотре Ніла Василівна наголосила на першочерговості забезпечення наших захисників – учасників антитерористичної операції на сході країни земельними ділянками та резервуванні полів для зазначеної категорії громадян.

   За повідомленням начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Івана Книша управлінням здійснюються перерахунки по призначених субсидіях. Нові звернення за призначенням субсидій значно зменшились. Розпочалися виплати по усім видам державних допомог. В свою чергу, голова райдержадміністрації подякувала начальнику управління за плідну працю та високі рейтингові показники управління порівняно з середньо обласними.

  За інформацією відділу економіки, торгівлі та розвитку інфраструктури райдержадміністрації відділом проводиться робота по пошуку іноземних інвесторів для реалізації проектів району. Також ведеться робота по написанню програм енергозбереження Красилівського району на 2016-2020 роки. Проведений аналіз роботи промислових підприємств за січень-лютий 2016 року. Обсяги реалізації продукції збільшились в порівняні з відповідним періодом минулого року на 27,7%. Обсяги виробництва знизились на 15,6 % (основні причини зниження обсягів виробництва – низька купівельна спроможність населення, зменшення кількості замовлень, затримка сировини від постачальників).

    З зривами рейсів автобусних маршрутів ситуація покращується. На вихідні зафіксовано зрив по маршруту Красилів-Хмельницький-Дубище (через Митинці, Хотьківці, Заруддя), Красилів-Яворівці та Красилів-Котюржинці. З цього приводу Ніла Василівна дала доручення начальнику економіки, торгівлі та розвитку інфраструктури щоб кожний перевізник, який допускає зриви маршрутів надавав офіційне пояснення причин таких зривів.

   Начальник Красилівського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області поінформував присутніх про те,  що на минулому тижні сталося 3 пожежі. В с. Росолівці  виникла пожежа у  житловому будинку. Причина пожежі - порушення вимог пожежної безпеки при експлуатації печей та димоходів. В  с.Велика Медведівка – житловий будинок, причина пожежі – необережність під час куріння. Під час пожежі виявлено 2 загиблих. В  с.Ключівка – пожежа сінника, причина пожежі встановлюється.

  За інформацією районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді працівниками здійснено обстеження 5 одиноких матерів та здійснено перевірки  цільового використання державної допомоги при народженні дитини у 6 сім’ях.  Також здійснено візит у сім’ю, відповідно до отриманого повідомлення про факт вчинення жорстокого поводження над дітьми. Факт жорстокого поводження над дітьми підтверджено.

  За інформацією управління Пенсійного фонду України у Красилівському районі на виплаті перебуває 17617 пенсіонерів. Виплату пенсій березня місяця профінансовано в повному обсязі на суму 25,8 млн.грн.

  За інформацією Центру надання адміністративних послуг   зареєстровано 232 звернення від юридичних осіб - 34 та  від фізичних осіб-підприємців – 17, від громадян – 181.

  За інформацією Красилівського районного центру зайнятості за минулий тиждень з питань працевлаштування звернулось 24 незайнятих трудовою діяльністю осіб, отримали статус безробітного 19. Працевлаштовано за сприяння ЦЗ 131 особу, з яких 127 мали статус безробітного. Направлено на громадські роботи та роботи тимчасового характеру 28 безробітних, направлено на професійне навчання 30 безробітних. Надійшло 85 вакансій, з яких 76 укомплектовано.привітання голови
Календар
«  Березень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0