Головна » Відбулась щотижнева робоча нарада
Відбулась щотижнева робоча нарада

22 березня 2016 року голова районної державної адміністрації Ніла Островська провела щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками районних відділень центральних органів виконавчої влади, керівниками окремих підприємств, установ, організацій району. В нараді взяв участь голова районної ради Василь Пасічник. На нараді розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району.

Розпочалась нарада з повідомлення  начальника Красилівської  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області О.Шишина про виконання місцевого бюджету , яке станом на 22 березня становить - 75% за поточний місяць. Перевиконання місцевого бюджету за січень-лютий склало 156%, яке більше за середні показники по Україні на 10%. Також Олексій Сергійович нагадав присутнім про декларування доходів та видатків, яке має відбутися до 01 квітня 2016 року за старим зразком, так як нова електронна система ще не працює.

В свою чергу голова райдержадміністрації Ніла Островська підняла питання шодо зменшення надходжень до Пенсійного фонду України по єдиному соціальному внеску через зниження ставки ЄСВ, яка згідно з Законом України від 24.12.2015р. №909-VІІІ  з 01.01.2016 встановлена на рівні 22% для всіх платників єдиного внеску. Очільниця району зазначила, що держава пішла на зустріч підприємствам та приватним підприємцям і зменшила навантаження на фонд заробітної плати, сподіваючись на підняття оплати праці працівникам, але, на жаль, поки що цього не відбувається. Тому Ніла Василівна дала доручення провести роз’яснювальну роботу з керівниками підприємств та приватними підприємцями щодо підняття заробітної плати працівникам, яке, як наслідок, дасть можливість забезпечувати наших пенсіонерів належними пенсіями.

Виконуючий обов’язки головного лікаря Красилівської ЦРЛ Ю.Бачинський повідомив, що ситуація з захворюваністю  на «Грип-ГРВІ» серед дітей дошкільного віку залишається на рівні минулого тижня. Дитяче та дитяче інфекційне відділення переповнені хворими. Також Юрій Станіславович повідомив, що тимчасово вийшов з ладу пересувний флюорограф, але майже половина населення району вже пройшла обстеження з метою своєчасного виявлення  захворювання на туберкульоз.

За повідомленням  головного лікаря районного центру ПМСД Олега Ватажука зменшилась кількість звернень серед дорослого населення району через захворюваність на «Грип-ГРВІ»,  серед дитячого населення залишається на рівні минулого тижня. Проведено тендер на  закупівлю препаратів згортання крові для хворих на гемофілію.

Вкотре голова райдержадміністрації звернулась до керівників медичних установ з питанням щодо оптимізації штатного розпису працівників, яка, в свою чергу, має призвести до покращення надання медичних послуг населенню району.

За інформацією начальника відділу Держгеокадастру у Красилівському районі О.Вжешневського для виділення землі  учасникам АТО зарезервовано 5 земельних ділянок по сільських радах. За чітку принципову позицію з даного питання, Ніла Василівна висловила подяку Олександру Валерійовичу та зазначила, що і на далі в першу чергу будуть задовольнятись потреби учасників АТО.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації І.Книш повідомив, що управлінням проводиться робота з головами сільських рад щодо пільгового перевезення пасажирів.

Начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації О.Заїка проінформувала,  що  17 березня пройшов обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. Розпочата атестаційна експертиза загальноосвітньої школи с.Слобідка-Красилівська. В свою чергу, керівник району відзначила високий рівень майстерності виконавців та подякувала педагогам, які з натхненням ставляться до своєї роботи та виховують такі таланти.

За інформацією відділу економіки, торгівлі та розвитку інфраструктури райдержадміністрації затверджено зміни до графіків руху по маршрутах Красилів-Мовчани (з часом відправлення із Красилівської АС о  18.20 год.,  за вимогою пасажирів автобус буде заїзджати у села Мотрунки і Михайлівці) та Красилів-Кошелівка (перший рейс перенесено з 6.30 на 7.00 год.). Проведено щодекадний моніторинг цін на 20.03.2016р. За даними моніторингу по 24 видах соціально значущих продуктів харчування на споживчому ринку району станом на 20 березня 2016 року в порівнянні з 10 березня 2016 року відмічалась наступна тенденція:

Знизилися середні роздрібні ціни на 2 види продуктів харчування:

– яйця курячі І-ІІ кат. – на 15,4% (13,00 грн/дес.по Хмельницькій області – 15,05 грн/дес); – картоплю – на 4,8 % (5,25 грн/кг, по Хмельницькій області – 5,35 грн/кг).

Підвищилися середні роздрібні ціни на 10 видів продуктів харчування:

– крупи гречані –  на 4,3% (28,00 грн/кг, по Хмельницькій області – 28,00 грн/кг); – птицю (тушки  курячі) – на 0,5 % (37,75 грн/кг, по Хмельницькій області – 38,00 грн/кг).

Найсуттєвішими чинниками підвищення цін на продовольчому ринку стали дестабілізація на внутрішньому валютному ринку, зростання вартості електроенергії, а також фактор сезонності.

Начальник Красилівського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області поінформував присутніх про те, що протягом 18-20 березня вирували пожежі біля сіл Кузьмин та Кульчини. Невстановленими особами було підпалено сухостій. Виникла загроза займання житлових будинків через сильний вітер. Завдяки складеній роботі працівників районного сектору вогонь вдалось локалізувати та загасити. В свою чергу, Ніла Василівна вказала на необхідність провести роз’яснювальну роботу серед населення з не допущення таких випадків в майбутньому.

«  Березень 2016  »