Головна » Відбулась щотижнева робоча нарада.
Відбулась щотижнева робоча нарада.

26 січня 2016 року голова районної державної адміністрації Ніла Островська провела щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками районних від­ді­лень центра­льних органів виконавчої влади, керівниками окремих підпри­ємств, уста­нов, органі­зацій району. В нараді взяв участь голова районної ради Василь Пасічник.

На нараді розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району.

На нараді заслухано:

Семенюка Сергія Борисовича – в.о. начальника Красилівської  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області, який довів до відома присутніх, що   очікується виконання по місцевому бюджеті, по недоїмці росту не буде.

Бачинського Юрія Станіславовича – в.о. головного лікаря Красилівської ЦРЛ, який повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 210 хворих. Виписано – 183. Народилося 6 дітей, госпіталізовано 19 хворих з діагнозом «ГРВІ-грип». В лікарні температурний режим відповідає нормативам. На цьому тижні планується здійснити ремонт централізованого водопостачання стерилізаційного та інфекційного відділень.

Також Юрій Станіславович доповів щодо роботи призовної комісії. Проблема полягає у недостатньому забезпечення приміщеннями в воєнкоматі, адже  13 медичних працівників проводить медичний огляд у 3 кабінетах і запропонував розглянути можливість огляду призовників у приміщенні поліклініки(інформація додається).

Шпаченко Марію Михайлівну – заступника головного лікаря районного центру ПМСД, яка доповіла, що  температурний режим  у приміщеннях поліклініки та ФАПіВ нормальний, проблем не має. Відмічено невелике зростання прийому громадян з діагнозом «ГРВІ-грип».

Заїку Олену Михайлівну -  начальника управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, яка зазначила, що після зимових  канікул розпочався навчальний  процес. Відсоток хворих становить  2,8% , усі хворі діти перебувають на лікуванні вдома.  У минулому тижні проводилися  олімпіади, де діти  зайняли 6 призових місць.

Також Олена Михайлівна довела до відома, що надійшли зміни у законодавстві, де зазначено, що шкільні навчальні заклади у  яких навчається  25 і менше дітей,не будуть фінансуватися.

Бондаря Миколу Івановича – начальника управління агропромислового розвитку, переробки та маркетингу сільськогосподарської продукції райдержадміністрації, який доповів, що управлінням здійснюється прийом звітності. Відповідно до здійсненого аналізу по тваринництву відмічено в районі   зменшення поголів’я корів, більш як на 500 голів (інформація додається).

Вжешневського Олександра Валерійовича - начальника відділу Держгеокадастру у Красилівському районі, який повідомив, що на цьому тижні звернулося 2 учасника АТО, які поставлено на  особливий контроль. Здійснюється реєстрація звернень на земельні ділянки  для ведення особистого селянського господарства.

Книша Івана Федоровича – начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації, який довів до відома, що продовжується робота по призначенню субсидій та виплаті усіх видів допомог, Зросло  надходження звернень від обласного контактного центру щодо призначення субсидії. На цьому тижні прийнято  100 заяв на призначення субсидії. Призначено 318 нових субсидій (інформація додається).

Квятковського Сергія Францовича – директора Красилівського територіального центру соціального обслуговування, який повідомив, що центром проводиться робота по обстеженню матеріально-побутових умов громадян, які потребують підтримки та допомоги. Здійснюється  у разі необхідності ремонт систем опалення.

Надійшов лист щодо оптимізації штатної чисельності працівників. Необхідне вивільнення 1-2 людей але обов’язково у штат необхідно ввести посаду психолого.

Магмет Тамару Володимирівну -  директора районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, яка довела до відома, що на протязі тижня здійснено виїзд по сім’ях, які  опинились у складних життєвих обставинах у с.Закриниччя та с. Чепелівка та обстежено 5 таких сімей у м.Красилів. Здійснено обстеження  матеріально-побутових умов 59 сімей одиноких матерів та  проведено перевірки 9 сімей щодо цільового використання державної допомоги при народженні дитини (інформація додається).

Багрій Олену Іванівну – головного спеціаліста відділу культури, національностей та релігій райдержадміністрації, яка довела до відома, що на минулому тижні пройшли заходи з нагоди відзначення Дня Соборності України. На цьому тижні заплановані заходи з двох пам’ятних дат: 27 – січня Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту та 29 січня День пам’яті Героїв Крут.

«  Січень 2016  »