Головна » Відбулась нарада з питання спільної взаємодії щодо проведення весняного призову в 2016 році
19 травня 2016 року перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний провів нараду з питання спільної взаємодії щодо проведення весняного призову в 2016 році. В нараді взяли участь голова районної ради Василь Пасічник, військовий комісар Красилівського військового районного комісаріату Андрій Богданов, головний лікар Красилівської ЦРЛ – учасник антитерористичної операції Денис Дудко, заступник начальника Красилівського відділу поліції Старокостянтинівського відділення поліції Головного управління Національної поліції Хмельницької області Вадим Осадчук та представники органів місцевого самоврядування, підприємств, організацій міста.
Андрій Богданов у своєму виступі зазначив, що представниками органів місцевого самоврядування недостатньо проводиться роз’яснювальна робота серед населення щодо строкової служби у ЗСУ. Військовий комісар вкотре наголосив, що громадяни, які йдуть на строкову службу, не попадають в зону проведення антитерористичної операції тому побоювання батьків та родичів призовників на цей рахунок є безпідставними. Андрій Валерійович повідомив, що багато призовників, які вже пройшли медичне обстеження не з’являються на призовну дільницю, тому в зв’язку з цим згідно кримінального кодексу України по 18-ти призовникам матеріали направленні до прокуратури для подальшого вирішення їхньої долі. Також військовий комісар попросив присутніх повідомляти про факти відмов від отримання повісток та про місце знаходження призовників, які ухиляються від проходження військової служби. За словами військового комісара зустрічаються випадки коли призовники, минаючи медичну комісію при військовому комісаріаті, їдуть в обласні медичні установи і роблять акти про непридатність до військової служби, на що Андрій Богданов повідомив, що дані акти обстежень до уваги братися не будуть.
Наступним виступаючим був Денис Сергійович Дудко, який розповів присутнім про своє перебування в зоні АТО та дав поради щодо перебування в тому середовищі, а саме бути свідомим, адекватним та не зловживати спиртними напоями. Також він зазначив, що бійці АТО, в яких є вища освіта мають можливість кар’єрного росту, тобто з простого солдата стати офіцером.
В свою чергу перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний наголосив присутнім на консолідації спільних зусиль щодо проведення весняного призову до Збройних сил України в 2016 році. "Захист суверенітету власної держави це обов’язок кожного громадянина України", - зазначив Дмитро Васильович.

«  Травень 2016  »