Головна » Відбулась нарада керівництва району із керівниками промислових підприємств
Відбулась нарада керівництва району із керівниками промислових підприємств
17 травня 2016 року під головуванням голови районної державної адміністрації Ніли Островської відбулась нарада керівництва району із керівниками промислових підприємств щодо розгляду поточного стану та короткострокових прогнозів роботи підприємств промисловості району.
На нараду було запрошено керівників дванадцяти підприємств промисловості, зокрема: ТОВ «Красилівський ливарний завод», ТОВ «Завод «Атонмаш», ТОВ «Красилівмаш», ДП «Красилівхіммаш», ДП «Котломаш», ТОВ СП «Екометал», ПАТ «Красилівський машинобудівний завод», ДП ПАТ «Оболонь «Красилівське», ДП «Красилівський агрегатний завод», ТОВ «Вікс-Фільтрон», ТОВ СТ «Домашній хліб», ТОВ «Агропартнер-1».
Директор ТОВ «Красилівмаш» Чайчук Анатолій Дмитрович зазначив, що нарада такого характеру проводиться вперше за декілька років, що, без сумніву, сприятиме подальшій співпраці керівництва району та промислових підприємств.
В ході наради було заслухано представників кожного підприємства, розглянуто основні результати діяльності підприємств, проблемні питання розвитку підприємств, їхні напрацювання та здобутки, окреслено подальші перспективи розвитку та співпраці.
Серед основних проблемних питань розвитку було виділено:
- необхідність у довгострокових, здешевлених кредитних ресурсах;
- важливість державної політики захисту вітчизняного виробника;
- важкість виходу на нові закордонні ринки;
- нестачу обігових коштів;
- значний податковий тиск, високі штрафи, несвоєчасність повернення ПДВ;
- проблеми з поставками комплектуючих;
- малу кількість замовлень та низькі продажі;
- високу собівартість продукції через імпортну складову, ріст цін на енергоресурси та метал;
- нестачу кваліфікованих кадрів;
- залежність від сезонності виробництва.
Кожне проблемне питання було плідно обговорено та зафіксовано, керівництво району зі свого боку виявило готовність розглянути кожну проблему в індивідуальному порядку та зробити все можливе для виправлення наявної ситуації.
Під час засідання Ніла Василівна звернула увагу, що керівникам підприємств необхідно вживати заходів щодо підвищення рівня заробітної плати та погашення заборгованості із її виплати, недопущення отримання працівниками заробітної плати, нижчої за мінімальну, та скорочення кількості працюючих, активізації в напрямі пошуку можливостей щодо росту виробництва та реалізації підприємств.
Учасники наради дійшли згоди щодо важливості подальшої співпраці, яка полягатиме у максимальному забезпеченні керівників підприємств інформацією щодо можливості участі у вітчизняних та закордонних виставках, виходу на нові ринки збуту, пошуку кваліфікованих кадрів та сприянні в вирішенні проблемних питань.
У всіх нас єдина мета – піднімати економіку району, зробити все, щоб люди мали гідну роботу та заробітну плату. Крім того, Ніла Василівна наголосила, що питання, які піднімались на нараді, знаходитимуться на постійному контролі керівництва райдержадміністрації, і надалі такі наради будуть проводитись щомісячно.

«  Травень 2016  »