Головна » В Україні проходить акція "За чисте довкілля"
В Україні проходить акція "За чисте довкілля"
   Вже стало доброю традицією проводити в Україні щорічну акцію «За чисте довкілля» та Дня благоустрою території населених пунктів. З цією метою головою райдержадміністрації Нілою Островською було видане розпорядження «Про проведення в районі щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою» згідно якого передбачено вжити ряд заходів. Саме на виконання даного розпорядження та з метою благоустрою району та міста працівники  апарату, управлінь та відділів, структурних підрозділів районної державної адміністрації, районної та міської ради, територіальних органів центральних органів влади провели  прибирання неконтрольованих сміттєзвалищ та смітників на території Красилівського лісництва, лісової смуги навпроти вулиць Таращанської, Левадної  та прибрано сміття вздовж дорожньої смуги на усіх в’їздах у м. Красилів.
    Кожна людина є господарем у власному домі – це стосується не лише власної оселі, а й благоустрою кожного населеного пункту, та й держави загалом. Проте, мало хто це усвідомлює, а тим більше виконує. Благоустрій міста  – це питання, яке повинне стосуватися кожного мешканця міста та району. Залишатися байдужим та чекати, що хтось прибере замість нас є просто недопустимо. А вислів «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!» свою актуальність не втратить ніколи.

«  Квітень 2016  »