Головна » В районному Будинку культури звітували учасники хореографічної студії «Візерунок»
3 травня 2016 року в районному Будинку культури звітували  учасники хореографічної студії «Візерунок» (керівник С. Березюк, балетмейстер І. Крижанівська). Дружніми оплесками присутні вітали учасників студії, які неодноразово підтверджували свою майстерність та відстоювали честь міста не тільки в Україні, але і за її межами. Вихованці студії достойно показали свій рівень і здобули найвищу нагороду – Гран Прі фестивалю – конкурсу мистецтв «Весняні зорі 2016», у м. Хмельницькому. У м. Вінниця на ІІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Зірковий крок» учасники старшої групи з білоруським танцем «Лявониха» зайняли 1 місце, а вихованці середньої вікової категорії принесли ще одне Гран Прі. Студія була нагороджена Сертифікатом на суму в розмірі 15 000грн. для відпочинку у дитячому таборі у м. Кітен, Болгарія, де відбудеться фестиваль мистецтв «SUNNY SMILE 2016».
Керівник студії Сергій Березюк висловив особливу подяку тим, хто став надійною підтримкою та неодноразово надавав спонсорську допомогу: Пилипенку Віталію Миколайовичу та депутату районної ради Поляновському Анатолію Романовичу а також  батькам за постійну співпрацю, розуміння та допомогу.
Вражаючі номери, яскраві костюми та милі і щасливі обличчя дітлахів,  підняли настрій, змусили усміхатися майже кожного глядача.
Яскравим фіналом свята став вихід на святкову сцену всіх учасників звіту.
Учасників студії привітали заступник голови районної державної адміністрації І. Морозович, заступник міського голови М. Слободянюк.

«  Травень 2016  »