Головна » В навчальних закладах пролунали останні дзвоники
В навчальних закладах пролунали останні дзвоники
27 травня 2016 року в навчальних закладах міста та району відбулося свято останнього дзвоника. На святкові лінійки до шкіл завітали керівники району та міста. Голова райдержадміністрації Ніла Островська побувала у Красилівських ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та №3, вона привітала учнів, вчителів та батьків з успішним закінченням навчального року, побажала випускникам вдалого вибору свого майбутнього життєвого шляху, щасливої долі, божого благословення. Висловила сподівання, що сьогоднішні випускники стануть справжніми патріотами своєї батьківщини, гідними продовжувачами національних традицій. Кращим учням та випускникам шкіл Ніла Василівна вручила дипломи та нагороди за високі досягнення у навчанні та спорті.
Голова районної ради Василь Пасічник побував у Кременчуківській ЗОЩ І-ІІІ ст., де привітав місцевих випускників. Міський голова Анатолій Жовтан з вітальними словами побував у Красилівських ЗОШ І-ІІІ ст. №2 та №3 та вручив від депутатського корпусу та виконавчого комітету міської ради усім випускникам солодкі подарунки.

«  Травень 2016  »