Головна » В Красилові розквітло Великоднє дерево
В Красилові розквітло Великоднє дерево
Наближається Великдень – одне з найсвітліших та найрадісніших свят, яке впродовж багатьох поколінь вшановують українці. Витоки цього Свята сягають глибини не віків, а тисячоліть! Серед найбільш відомих та вишуканих символів Великодня, поряд з паскою є писанка – символ відродження природи, нового життя, Воскресіння Ісуса Христа.
Напередодні цього величного свята в м. Красилів на пл. Незалежності (біля адмінбудинку) встановлено декоративне Великоднє дерево, яке виготовили місцеві майстри-ковалі (автор Великоднього дерева – Сергій Козак).
28 квітня 2016 року, в день, коли православні християни відзначають Великий (Чистий) четвер, відбулось урочисте прикрашання Великоднього дерева писанками, виготовленими в рамках акції „Прикрасимо Великоднє дерево”, яка була оголошена виконавчим комітетом Красилівської міської ради. Протягом місяця до Красилівської міської ради принесено близько 400 писанок, якими вбрано Великоднє дерево.
З вітальними словами до присутніх звернулись голова районної державної адміністрації Ніла Островська і міський голова Анатолій Жовтан. Вони наголосили на необхідності та важливості підтримання великодніх традицій, залучення до них молодого покоління, подякували тим, хто виготовив писанки для Великоднього дерева та побажали красилівчанам і гостям міста світлого Великодня, віри у перемогу добра над злом, надії на мирне майбутнє, любові до ближніх й Божого благословення.
Усі присутні мали нагоду спостерігати і взяти участь у виготовленні писанок різними техніками під час майстер-класу, який проводили вчителі та учні Красилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1 й працівники Красилівського районного будинку творчості, дітей та юнацтва.
Завдяки активній участі красилівчан і жителів інших громад Красилівського району, у нашому місці розквітло прекрасне Великоднє дерево, яке протягом Великодніх свят даруватиме усім радісний та святковий настрій.
За інформацією сайту міської ради

«  Квітень 2016  »