Головна » В Красилівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 створено якісні умови для харчування дітей
22 грудня 2016 року голова райдержадміністрації Ніла Островська, голова районної ради Василь Пасічник, заступник голови райдержадміністрації Ірина Морозович та начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Олена Заїка здійснили робочий візит до Красилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.  Метою візиту став огляд нещодавно відремонтованої шкільної їдальні. Як відомо, якісне харчування дитини безпосередньо впливає на якість навчання та її здоров'я. Дитячий організм завжди потребує повноцінного харчування, але під час навчання – особливо. Саме дитинство та шкільні роки формують у дітей харчові звички, які супроводжуватимуть їх усе життя.

Отже, керівники району оглянули якісно відремонтований зал для прийому їжі, для якого закуплено нові меблі, та відзначили, що розпочато заміну технологічного обладнання.

На виконання ремонтних робіт з районного бюджету було виділено кошти у сумі 262 тис 944 гривні. Як зазначила Ніла Василівна, можливість проведення капітальних ремонтів в навчальних закладах досягається завдяки плідній співпраці районної влади та депутатського корпусу районної та міської рад.

«  Грудень 2016  »