Головна » Увага! Оголошення!
Увага! Оголошення!

Оголошено набір на стажування в сервісних центрах МВС Хмельницької області

Головний сервісний центр МВС України продовжує програму стажувань у сервісних центрах.  З 21 жовтня стартує набір на стажування в сервісних центрах МВС у Хмельницькій області.

Ми шукаємо молодих і талановитих чоловіків та жінок, які мають активну життєву позицію та прагнуть до змін у країні.

Адміністратор фронт-офісів сервісних центрів МВС — це посада державного службовця, яка прирівнюється до посади провідного спеціаліста, з офіційним працевлаштуванням, 40-годинним робочим тижнем з вівторка по суботу, місячною заробітною платою від 6 тисяч грн.

Посадові обов’язків адміністратора передбачають безпосереднє надання послуг з реєстрації (перереєстрації) транспортних засобів, видачі (обміну) посвідчень водія та приймання іспитів, роботу з документами та базами даних, надання консультацій. Ознайомитись із повним переліком послуг сервісних центрів МВС можна на сайті Головного сервісного центру МВС у розділі Послуги.  Серед основних напрямів теоретичної підготовки: вивчення основ діяльності сервісних центрів МВС, основ ефективної комунікації, професійної етики та протидії корупції.

Програма стажування – це інтенсивний курс навчання, що складається з теоретичної та практичної підготовки.  Серед основних напрямів теоретичної підготовки: вивчення основ діяльності сервісних центрів МВС, основ ефективної комунікації, професійної етики та протидії корупції.

Вимоги до кандидатів:

громадянство України;

вік від 18 років;

закінчена вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, магістра (спеціаліста);

відсутність судимостей;

досвід роботи у сфері послуг схвалюється, але не є обов’язковим.

Відбір кандидатів складається з двох етапів:

прийом та розгляд анкет;

проведення інтерв’ю.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити онлайн-анкету на сайті Головного сервісного центру МВС.

Прийом анкет відбуватиметься до 30 жовтня.

Детальна інформація та подача заявок http://hsc.gov.ua/publichna-informatsiya/stazhuvannya/

Додаткові запитання: konkurs.sc.khm@gmail.com

«  Жовтень 2016  »