Головна » Увага! Оголошення!
Увага! Оголошення!

РЕАЛІЗАЦІЯ МОЛОДІЖНОГО ПРОЕКТУ

Міністерство молоді та спорту України спільно з Департаментом сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації та Спілкою Української Молоді в Україні розпочинає реалізацію проекту по проведенню всеукраїнського табору, спрямованого на підготовку громадських активістів, які залучаються до організації та проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), «Джура-Чернігів».

Проект спрямований на залучення громадських активістів та проведення на шестиденному таборі спільного навчання та підготовки впорядницького складу. Учасники, які пройдуть вишкіл, в майбутньому зможуть залучатися до організації та проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"), з метою національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

Продовжуючи сприяння процесам національно-патріотичного виховання дітей та молоді в регіонах України, організатори проведуть шестиденний табір для 55 учасників з усієї України віком від 15 до 18 років (9-11 класи, 1 курс). Захід відбудеться в Чернігівській області з 24 по 29 жовтня 2016 року (під час осінніх канікул).

Участь у заході це:

знайомство з активною та патріотично налаштованою молоддю з цілої України;

обмін досвідом;

навчання активним методам роботи з дітьми та молоддю (ігри, інтерактивні методи, рольові ігри та ігри на комунікацію, інтеграційні танці тощо);

напрацювання спільних  проектів;

участь у майбутньому в організації та проведенні Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").

Для участі в таборі необхідно до 30 вересня 2016 року (включно) заповнити анкету он-лайн: https://goo.gl/forms/XauKJ8QLU3zouh112

Проживання та харчування повністю покривається за рахунок організаторів.

Проїзд – за власний кошт учасників, (вирішується питання щодо покриття витрат на проїзд – до місця проведення та в зворотному напрямку, за умови наявності оригіналів проїзних документів і в межах вартості проїзду рейсовим автобусом або плацкартним вагоном поїзда).

Усі зголошенні на табір будуть поінформовані про результати відбору 5 жовтня 2016 року.

Особи, яких відберуть для участі в таборі, отримають додаткові інструкції (місце збору, список необхідних речей, і т.п.).

За додатковою інформацією звертайтесь:

Дмитро Шейгис vidilsms@gmail.com, Павло Євтушок pasha@cym.org.

«  Вересень 2016  »