Головна » Увага! Конкурс
Увага! Конкурс

Красилівська районна державна адміністрація (організатор конкурсу) оголошує конкурс

з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу

при проведенні конкурсу по перевезенню пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району:

Засідання конкурсного комітету відбудеться за адресою: Хмельницька обл., м.Красилів, площа Незалежності, 2,  3-й поверх (Красилівська районна державна адміністрація) Початок засідання о 10.00 год.  09.03.2016 р., кінцевий термін подачі документів 07.03.2016 р. (включно).

Документи на участь в конкурсі подаються організатору конкурсу (м.Красилів, площа Незалежності, 2 відділу економіки, торгівлі та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації) .

Перелік необхідних документів на конкурс та бланк заяви можна отримати в відділі економіки, торгівлі та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації, адреса: м.Красилів, площа Незалежності, 2, тел.4-42-10, 4-22-97 графік роботи: понеділок-п’ятниця з 8-00 до 17-00 год., електронна пошта upekkrda@ukrpost.ua  .

У М О В И   К О Н К У Р С У

з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу

1.      Конкурс з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу по перевезенню пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району (далі – конкурс), проводиться Красилівською районною державною адміністрацією відповідно до Законів України "Про автомобільний транспорт", "Про місцеві державні адміністрації", постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування" (із змінами).

2.      Метою проведення конкурсу є визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу по перевезенню пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району (далі – робочий орган).

3.      Вимоги до підприємства (організації) – претендента на участь у конкурсі:

3.1. досвід роботи з питань організації пасажирських перевезень не менше трьох років;

3.2. наявність штатних фахівців з відповідною галузевою професійною освітою, які мають стаж роботи у сфері автомобільного транспорту не менше трьох років, знання законодавчих та інших нормативно-правових актів, що регламентують порядок пасажирських автомобільних перевезень;

3.3 місцезнаходження підприємства (організації) – Хмельницька область;

4. До участі в конкурсі не допускаються підприємства (організації), які:

4.1.визнані банкрутами або щодо яких порушено справу про визнання банкрутами, що перебуває у провадженні суду;

4.2. мають заборгованості перед бюджетом, Пенсійним фондом або з виплати заробітної плати;

4.3.подали для участі у конкурсі неправильно оформлені документи;

4.4. подали для участі у конкурсі документи, що містять недостовірну  інформацію.

5. Для участі у конкурсі підприємство (організація) подає заяву за встановленою формою та документи згідно з переліком. Документи подаються до терміну, вказаного в оголошенні. Документи, які надійшли після встановленого терміну або подані не в повному обсязі, не розглядаються.

6.      Підприємство (організація) – претендент може відкликати заяву на участь у конкурсі до дня  проведення конкурсу.

7.      За роз’ясненнями щодо оформлення документів для участі у конкурсі або умов проведення конкурсу з визначення робочого органу заявник має право звернутися до відділу економіки, торгівлі та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації.

8.      Переможець конкурсу визначається на підставі відкритого голосування членів комітету з визначення робочого органу більшістю голосів членів комітету. У разі рівного розподілу голосів голос голови комітету є вирішальним.

Відділ економіки, торгівлі та розвитку інфраструктури РДА

«  Лютий 2016  »