Головна » Увага! Анонс!
Увага! Анонс!
       Досі вважаєте, що процес децентралізації обійде Вас стороною? Запевняємо, що це не так. Тож, аби бути готовими до майбутніх адміністративно-територіальних змін, пропонуємо вивчити це питання від «А» до «Я». Для цього 16 вересня о 09:30 у великій залі засідань Красилівської районної ради, БФ «Зміцнення громад» проводить тренінг у рамках реалізації проекту «Абетка децентралізації». Його мета – розповісти громадянам, що таке децентралізація, як згуртувати громаду і підготувати її до об’єднання.

Ви матимете унікальну можливість поспілкуватися і поставити запитання Олександру Солонтаю, провідному експерту із питань місцевого розвитку, виборчого процесу та організаційної роботи органів влади, а також перейняти досвід Олега Московчука, селищного голови Новоушицької об’єднаної територіальної громади, яка вже відчула на собі, що таке децентралізація, і першою в Хмельницькій області об’єдналася в новий адміністративний центр.

До участі в тренінгу запрошуємо депутатів різних рівнів, сільських голів, представників громадських та благодійних організацій та активістів Красилівського, Білогірського, Старокостянтинівського та Теофіпольського районів*. Аби стати учасником заходу, заповніть заявку і відправте її на електронні адреси  decentralizaciia@mitsna-gromada.org.ua, decentralizaciia2016@gmail.com.

Нагадаємо, що проект «Абетка децентралізації» реалізовується БФ «Зміцнення громад» за фінансової підтримки американського «Національного фонду демократії» (National Endowment for Democracy, NED) і діятиме на території Хмельницької області до кінця грудня 2016 року.

Якщо у Вас виникли запитання, телефонуйте нам: (068) 448 95 01, Наталія.

Запрошуємо до плідної співпраці! Вивчаймо абетку децентралізації разом!

*Ми забезпечуємо довіз учасників на захід за наявності попередньої реєстрації.

Орієнтовний порядок денний

9:30 – РЕЄСТРАЦІЯ

10:00 – 15:00 – КОМУНІКАЦІЯ ЗІ СПІКЕРАМИ

СПІКЕРИ:

1. Олександр Солонтай – керівник програми практичної політики, експерт Інституту Політичної Освіти.

2. Тетяна Василик – директор Благодійного фонду «Зміцнення громад», депутат Хмельницької обласної ради.

3.    Каріна Руда – експерт із сталого розвитку громад УКА.

4.    Олег Московчук – селищний голова Новоушицької ОТГ.

ТЕМИ РОЗМОВ:

1.    Право на обєднання громад.

2.    Перші кроки створення об’єднаної  територіальної громади.

3. Процедурні питання організації роботи органів ОТГ (реорганізація органів місцевого самоврядування, розподіл та передача майна спільної власності новоствореній ОТГ тощо).

4.    Особливості документообігу об’єднаної територіальної громади.

5.    Формування штатного розпису ОТГ.

6.    Механізм фінансування установ об’єднаної територіальної громади.

7.    Механізм та умови функціонування районних рад та адміністрацій після створення ОТГ.

8.    Модель сталого розвитку громад.

«  Серпень 2016  »