Головна » Управління пенсійного фонду україни в красилівському районі інформує
12:40
Управління пенсійного фонду україни в красилівському районі інформує
Зменшення ставки єдиного соціального внеску надає можливість роботодавцям збільшити заробітні плати найманим працівникам
Заробітну плату в «конвертах», без перебільшення, можна назвати однією з найбільших на сьогодні перепон в економічному та соціальному розвитку держави. Ні для кого не секрет, що частина заробітку суб’єктами господарювання виплачується нелегально. Біда ж у тому, що й самі наймані працівники погоджуються одержувати або всю заробітну плату, або її частину у «конвертах».  Причиною такого явища були високі тарифи оподаткування на фонд заробітної плати, які в сукупності становили близько її половини.
З 1 січня 2016 року набрав чинності Закон України від 24 грудня 2015 року №909-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році ». Внесеними змінами передбачено значне зниження навантаження на фонд оплати праці (доходу), адже запроваджено єдину ставку нарахування єдиного соціального внеску в розмірі 22% та скасування утримання єдиного соціального внеску із заробітної плати (доходу) найманих працівників. Середній розмір ЄСВ в 2015 році складав 38,79%. Зменшення ставки ЄСВ з 2016 року жодним чином не впливає на механізм обчислення та розмір пенсії. 
Шановні роботодавці! Державою зроблено крок назустріч з метою фінансової підтримки вашої діяльності, тож скористайтеся зазначеними перевагами – офіційно оформляючи трудові відносини з найманими працівниками та легально виплачуючи заробітну плату в повному обсязі, без використання тіньових схем. Такими діями ви сприятимете соціальному захисту та гідному пенсійному забезпеченню працюючих у майбутньому!
Будьте уважні, наймані працівники! Не дайте себе ошукати! Вимагайте від роботодавця офіційного оформлення трудових відносин та декларування вашої заробітної плати у повному обсязі (не менше мінімального розміру). Є надія, що зазначені зміни в законодавстві сприятимуть процесам детінізації зайнятості населення, легалізації заробітної плати найманих працівників та її підвищення. 
Більш детальну інформацію можна отримати в управлінні Пенсійного фонду України в Красилівському районі за адресою: м. Красилів, вул. Центральна 38 а, або за телефоном 4 45 61.привітання голови
Календар
«  Червень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0