Головна » ТУРНІР З ВОЛЕЙБОЛУ ПАМ’ЯТІ ІВАНА ЧЕРНИХА
ТУРНІР З ВОЛЕЙБОЛУ ПАМ’ЯТІ ІВАНА ЧЕРНИХА
  Правду кажуть, що людина живе доти, поки жива пам’ять про неї. А хіба ми маємо право забувати імена тих, хто віддав свої знання, енергію, життєдайну силу служінню  людям і своїй справі? Такі особистості – стержень нашої землі, її жива історія. І серед них яскравою зіркою горить ім’я Івана Івановича Черниха, учителя фізичної культури Красилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1  та тренера з волейболу, котрий 50 років життя віддав вихованню підростаючого покоління, пропагуючи здоровий спосіб життя та прививаючи любов до фізичної культури і спорту. Його активна життєва позиція,  патріотизм, працелюбність назавжди залишилися в пам’яті красилівчан та його учнів.
  Вшановуючи пам'ять видатного учителя, уже багато років поспіль у нашому районі започаткована гарна традиція –  наприкінці жовтня проводити Турнір з волейболу.
  Цьогоріч, змагання відбулися 29 жовтня у стінах рідної для Івана Івановича школи та є знаковими для спортивної громади – минає 60 років, як у далекому 1956 році розпочався волейбольний рух на Красилівщині під керівництвом Черниха І. І.
  Привітати любителів волейбольної гри завітали заступник голови районної державної адміністрації Ірина Морозович, начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Олена Заїка, начальник відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Дмитро Шейгис, ветерани спорту, колеги та друзі спортсмена Іван Вавринчук та Микола Калюк.  Зі словами вдячності за пам’ять та шану виступив син Івана Івановича, учитель історії Красилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Володимир Черних. Спортсмени, почесні гості та глядачі старшого покоління з теплотою згадували Івана Черниха, розповідали учасникам турніру про життєвий шлях відомого спортсмена, талановитого тренера і наставника.
   У Турнірі взяли участь чотири команди. Це команди міста Красилів «Красилів-1» та «Красилів-Молодіжка», команда села Заслучне та гості із міста Старокостянтинів.
   Змагання проходили за круговою системою, де кожний учасник міг випробувати свої сили. Така система дає можливість кожній команді показати результат.
Усі чотири команди грали наполегливо та результативно, боролися за перемогу, проте, переможцями стали гості – команда «Старокостянтинів». Вони отримали перехідний кубок. Друге місце вибороли волейболісти команди «Красилів-1», третє місце здобули гравці команди «Красилів-Молодіжка».
   Переможець та призери Турніру нагородженні Дипломами управління освіти, молоді та спорту Красилівської районної державної адміністрації відповідних ступенів, кубками та медалями. Команді села Заслучне, з нагоди спортивного свята, оголошено Подяку управління освіти, молоді та спорту Красилівської районної державної адміністрації за участь у змаганнях.
   Організатори та учасники Турніру дякують районній організації Профспілки працівників освіти і науки (голова – Володимир Снігур) та адміністрації Красилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 (директор – Валентина Крикунова), які допомогли провести спортивний захід.

«  Жовтень 2016  »