Головна » Триває капітальний ремонт Красилівської дитячо-юнацької спортивної школи
Триває капітальний ремонт Красилівської дитячо-юнацької спортивної школи
  07 жовтня 2016 року голова райдержадміністрації Ніла Островська, заступник голови райдержадміністрації Ірина Морозович та міський голова Анатолій Жовтан з робочим візитом побували в Красилівській дитячо-юнацькій спортивній школі, де наразі тривають роботи по капітальному ремонту приміщення ДЮСШ. Під час робочого візиту керівники району та міста ознайомились з ходом виконання ремонтних робіт та освоєнням бюджетних коштів, які були виділені державним фондом регіонального  розвитку  у сумі 4,000 млн.грн. та з районного бюджету у сумі 500 тис.грн.. Проектом капітального ремонту передбачено і вже проводяться роботи по заміні віконних блоків на металопластикові, утеплення та перекриття даху, утеплення фасадів, також вже ведуться роботи по заміні системи опалення одного з приміщень. Володимир Продоус, який здійснює технічний нагляд за виконанням робіт, повідомив присутнім про деякі проблемні питання. Прохання Ніли Василівни до підрядника стосувалось максимальної концентрації та зусиль по зовнішнім роботам, оскільки погодні умови будуть погіршуватись, а завершити комплекс ремонтних робіт та освоїти виділенні кошти потрібно буде вчасно. В свою чергу міський голова Анатолій Жовтан повідомив, що міська рада планує виділити кошти на освітлення спортивного майданчика, який знаходиться поряд з спортивною школою.

«  Жовтень 2016  »