Головна » ТОВ «Завод «АТОНМАШ»» відсвяткувало 10-чя від дня заснування
ТОВ «Завод «АТОНМАШ»» відсвяткувало 10-чя від дня заснування
25 листопада 2016 року ТОВ «Завод «АТОНМАШ»» відсвяткувало 10-чя від дня заснування. В листопаді 2006 року на базі ВАТ „Красилівський машинобудівний завод” було утворено ТОВ «Завод «АТОНМАШ»» – підприємство теплотехнічної галузі. Відносно молоде підприємство на сьогоднішній день є одним з провідних підприємств в м.Красилів, яке забезпечує роботою красилівчан та сприяє економічному зростанню нашого району. Тож розділити святкування ювілею з трудовим колективом завітали і керівники району та міста.

З вітальними словами до працівників ТОВ „Завод „АТОНМАШ” звертались заступник голови  районної державної адміністрації Ірина Морозович, голова  районної ради Василь Пасічник, міський голова Анатолій Жовтан, генеральний директор підприємства Станіслав Головня, а також інші керівники цього заводу, які очолювали його з часу заснування.

Традиційно, кращих працівників заводу відзначили грамотами та подарунками від облдержадміністрації, районної ради та райдержадміністрації, міської ради, керівництва заводу. Так, згідно спільного розпорядження голів райдержадміністрації та районної ради за професіоналізм, працелюбність, добросовісну сумлінну працю та з нагоди 10-річчя з дня заснування ТОВ «Завод «АТОНМАШ»» Ірина Володимирівна та Василь Савович нагородили Грамотами районної ради та районної державної адміністрації з врученням подарунків та квітів:

- Гуцуляк Тетяну Олександрівну – маляра складальної дільниці виробничого корпусу ТОВ «Завод «АТОНМАШ»»;

- Сивак Тетяну Олександрівну – помічника майстра заготівельної дільниці виробничого корпусу ТОВ «Завод «АТОНМАШ»».

«  Листопад 2016  »