Головна » т.в.о. першого заступника голови облдержадміністрації Олег Гуменний з робочим візитом побував в деяких районах області
11 жовтня 2016 року за дорученням голови обласної державної адміністрації Олександра Корнійчука, т.в.о. першого заступника голови облдержадміністрації Олег Гуменний з робочим візитом відвідав Старосинявський та Старокостянтинівський райони.
В рамках візиту відбулася оперативна нарада, в кабінеті голови Старосинявської районної державної адміністрації Ігоря Русого, з працівниками апарату райдержадміністрації, начальниками управлінь та відділів районної державної адміністрації.
На нараді Олег Вікторович проінформував про стан справ у використані субвенцій в області, вказав на типові проблеми які виникають, зобов’язав посилити контроль за використанням державних коштів. Також було наголошено, на позитивних і негативних моментах функціонування Старосинявського району в контексті розвитку районів області.
Після наради Олег Гуменний разом з керівництвом району вирушили оглянути як проходять будівельні роботи по реконструкції частини водогону в смт. Стара Синява.
Реалізація даного проекту покращить систему водопостачання та забезпечення населення району питною водою.
Кошторисна вартість об’єкта становить 9760,40 тис. грн. Наразі забудовником освоєно 2583,237 тис. грн..
Далі делегація з області вирушила до Старокостянтинівського району, аби оглянути дошкільний навчальний заклад "Пізнайко” у с. Григорівка. Реконструкція садочка потребує використання коштів у розмірі 1774,510 тис. грн.
З Державного фонду регіонального розвитку на реконструкцію передбачено виділити 1597,060 тис. грн., з місцевого бюджету – 177,50 тис. грн.
Наразі від Державного фонду регіонального розвитку виділено 479, 100 тис. грн.., освоєно – 195,227 тис. грн..
На сьогодні на об’єкті проводяться роботи по встановленню вікон, реконструкції даху та внутрішні роботи. Обсяг робіт виконаний на 40%.
Оглянувши дані об’єкти, Олег Вікторович, зазначив, що держава сьогодні йде на зустріч громаді, а саме створивши Державний фонд регіонального розвитку, який є однією з умов прискорення соціально-економічного розвитку регіонів України. Комісією при Мінрегіоні вже погоджено 175 проектних заявок з Хмельниччини на суму майже 211,7 млн. грн.
"Завдання на місцях – своєчасно та за призначенням використати дане фінансування. Наразі багато будівельних робіт знаходяться на початковому етапі. Тому, заплановані першочергові реконструктивні роботи по даним об’єктам повинні бути завершенні до погіршення погодних умов”, – зазначив посадовець.

«  Жовтень 2016  »