Головна » Своє професійне свято відзначили працівники комунальної сфери району
Своє професійне свято відзначили працівники комунальної сфери району

18 березня 2016 року у великому залі адмінбудинку відбулись урочистості з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення. В урочистих заходах взяли участь голова райдержадміністрації Ніла Островська, голова районної ради Василь Пасічник та міський голова Анатолій Жовтан.

З вітальними словами до присутніх звернулася очільниця районну Н. Островська, яка подякувала працівникам комунальної сфери за професійне виконання своїх обов’язків  та самовіддачу на благо людей, не зважаючи на низьке матеріальне забезпечення. Також Ніла Василівна виконала приємну місію, нагородивши від імені управління житлово-комунального господарства Хмельницької обласної державної адміністрації і президії Хмельницької обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення грамотами та цінними подарунками Т. Войціцьку, С. Габельчук, А. Осадчука, Л. Паламарчук.

Після привітань голови районної ради відповідно до спільного розпорядження голів районної ради та райдержадміністрації за сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення Ніла Василівна та Василь Савович нагородили грамотами районної ради та райдержадміністрації з врученням квітів та подарунків П. Дунця, О. Жданова, В. Осіпенка, К. Полятевич, А. Сільвеструка, Р. Ящук.

Далі перед присутніми з теплими словами привітань виступив міський голова Анатолій Жовтан, який в свою чергу нагородив грамотами та цінними подарунками від міської ради кращих працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення міста.

Чудовий весняний та святковий настрій присутнім в залі подарували вихованці міського будинку культури своєю концертною програмою.

«  Березень 2016  »