Головна » Свято першого дзвоника на Красилівщині
Свято першого дзвоника на Красилівщині

1 вересня 2016 року у всіх школах Красилівщини відбулось свято Першого дзвоника – День знань. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, нових звершень, самостійного життя.

Не минули своєю увагою учнів керівники району та міста.

Привітати учнів, батьків та вчителів зі святом знань у Красилівську ЗОШ І-ІІІст. №1 та №2 завітала голова Красилівської районної державної адміністрації Ніла Островська. Заступник голови райдержадміністрації Ірина Морозович разом з начальником управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Оленою Заїкою та секретарем міської ради Наталією Олійник побували на святі у Красилівському НВК «Гімназія та ЗОШ І ст.» та також у ЗОШ І-ІІІст. №1. Голова районної ради Василь Пасічник відвідав  Кременчуківську Антонінську ЗОШ І-ІІІст., де вручив директорам шкіл ключі від двох нових шкільних автобусів. Міський голова Анатолій Жовтан в свою чергу був присутнім на святі Першого дзвоника у Красилівській ЗОШ І-ІІІст №2. Лейтмотивом у виступах очільників краю лунали слова привітань з Днем знань, слова настанов на плідну працю у новому навчальному році як для учнів так і для вчителів,  слова вдячності вчителям за виховання молодого покоління свідомих українців, патріотів рідної держави, слова побажань, щоб цей навчальний рік відкрив перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихав успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.

Найкращі учні шкіл за результатами 2015-2016 навчального року отримали похвальні листи з рук керівників міста та району. Та, вже традиційно, у перший свій шкільний навчальний день, усі першокласники м.Красилів отримали книжечки «Пізнавай світ» від міської ради.

«  Вересень 2016  »