Головна » Свято останнього дзвоника в дитячій музичні школі
Свято останнього дзвоника в дитячій музичні школі
30 травня біля приміщення Красилівської дитячої музичної школи зібралися учні, вчителі, батьки та гості, аби привітати вихованців музичної школи з закінченням цього навчального закладу та отриманням свідоцтва. Бурхливими оплесками під супровід духового оркестру зустрічали випускників 2015-2016 навчального року, які своєю старанністю та наполегливістю опановували музичний фах, а зараз, з гідністю подолавши іспити, отримують документ про позашкільну освіту.
З теплими словами звернувся до присутніх директор школи Леонід Багінський, привітав випускників та батьків, побажав не забувати своїх вчителів, цінувати всі уроки та досвід, який вони здобули в стінах музичної школи.
Заступник голови районної державної адміністрації Ірина Морозович, привітала учнів, вчителів та батьків з успішним закінченням навчального року. Випускникам  вручила  нагороди і пам'ятні медалі з емблемою школи.
В залі дитячої музичної школи  схвильовані, яскраві, талановиті, красиві – випускники вітали своїх наставників. Останній виступ на такій рідній сцені вони присвятили всім тим, хто навчив їх любити музику та завжди підтримував юні таланти.

«  Травень 2016  »