Головна » Світ відзначає Міжнародний день волонтера
Світ відзначає Міжнародний день волонтера
  Сьогодні світ відзначає Міжнародний день волонтера. Це свято існує вже понад 30 років. Волонтерська діяльність в Україні набула нових форм під час Революції Гідності й російської агресії.

Саме з нагоди відзначання Міжнародного дня волонтера 5 грудня 2016 року  голова райдержадміністрації Ніла Островська, голова районної ради Василь Пасічник, міський голова Анатолій Жовтан, заступник голови райдержадміністрації Ірина Морозович та заступник голови районної ради Микола Білик взяли участь у засіданні круглого столу. На засідання були запрошені волонтери району. На початку засідання керівники району та міста привітали волонтерів зі святом та за проявлену волонтерську ініціативу, почуття патріотизму і відданості, активну громадську діяльність, забезпечення української армії матеріально-технічними засобами для якісного виконання бойових завдань у зоні АТО та з нагоди Міжнародного дня волонтерів нагородили Грамотами районної ради та районної державної адміністрації з врученням  подарунків і квітів волонтерів громадської організації «Ветеранів війни та учасників антитерористичної операції «Патріоти Красилівщини»:

Галищука Петра Івановича;

Кондратюка Руслана Федоровича;

Лукіянчука Сергія Феофановича;

Пасічник Валентину Миколаївну.

Як зазначила Ніла Василівна у своєму зверненні до присутніх, неоціненний вклад волонтерів в боротьбу проти агресії Росії, справжній патріотизм, щире почуття обов’язку, прагнення до свободи та демократії,  небайдужість  до долі рідної Батьківщини мають стати взірцем для наслідування.

Далі зустріч відбувалась у форматі діалогу. Волонтери дякували за привітання та увагу з боку місцевої влади, всім хто допомагає їм, ділились своїми враженнями про поїздки в зону проведення антитерористичної операції  та про наших захисників-патріотів, з якими вони там зустрічались. Україна справді може пишатись своїми синами та доньками.

«  Грудень 2016  »