Головна » «Світ добра і правди Василя Горбатюка»
«Світ добра і правди Василя Горбатюка»

«Світ добра і правди Василя Горбатюка» - під такою назвою  26 січня 2016 року в читальній залі центральної районної бібліотеки  відбувся літературний вечір-портрет, присвячений 60-річчю від дня народження письменника, голови Хмельницької обласної організації Національної спілки письменників України, директора обласного літературного музею, автора багатьох романів, оповідань і краєзнавчих нарисів Василя Горбатюка. Захід пройшов за участю заступника голови районної державної адміністрації Ірини Морозович, секретаря Красилівської міської ради Наталії Олійник, директора центральної районної бібліотеки Олени Кондратюк, поета, члена НСПУ Миколи Коломійця, вчителя зарубіжної літератури, місцевої поетеси Світлани Шатковської-Захарчук, учасників літературного кафе «Іпокрена», учнів шкіл міста, бібліотечних працівників району, користувачів бібліотеки. З вітальним словом до ювіляра звернулися Ірина Морозович, Наталія Олійник та Олена Кондратюк.

Ведучі заходу – працівники центральної районної бібліотеки Олена  Мойсеєнок та Інна Сабат розповіли присутнім про життєвий та творчий шлях подільського письменника. Василь Іванович Горбатюк, автор збірок оповідань: "Ясен-дерево", "Золоті кораблі", "Бігли коні", "Де починається Гольфстрім", "Ласощі для білочки", художньо-документальної прози "Тенета 30-х", краєзнавчих нарисів "Місцеве самоврядування Хмельниччини. Деражняиський район (у співавторстві), повістей "Косовиця", "Благодійник" тощо. Він є лауреатом літературних премій: Хмельницької міської ім. Богдана Хмельницького (2001), обласних - ім. Микити Годованця (2004), ім. Григорія Костюка (2005), другої премії Всеукраїнського конкурсу оповідання "Що записано в книгу життя" (2003).

З вдячністю до Василя Івановича звернулися: Микола Коломієць, Світлана Шатковська-Захарчук, ветеран педагогічної праці, місцевий письменник Микола Солтис, вчитель української  мови та літератури Красилівської НВК «ЗОШ І ступеня та гімназія» Людмила Кравчук.

Василь Іванович  розповів про свою творчість,  поділився з  планами на  майбутнє.

Для ювіляра, всіх присутніх в залі прозвучали пісні: «Українська родина» у виконанні солістів районного Будинку культури Василя Шевчука і Андрія Міняйлова та «Моя Україна», «Сало» у виконанні  аматорського гурту «Чорнобривці» територіального центру обслуговування одиноких пенсіонерів та інвалідів.

На закінчення заходу присутні ознайомилися з матеріалами книжково-ілюстративної  виставки  «Відкритий світ Василя Горбатюка».

Зустріч  з талановитим і щирим душею Василем Горбатюком подарувала всім приємні миті спілкування.

«  Січень 2016  »