Головна » Спорт для всіх – спільна турбота
Спорт для всіх – спільна турбота
На виконання наказу Управління молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації №119 від 11 лютого 2016 року, згідно з Положенням «Про проведення обласного місячника «Спорт для всіх – спільна турбота»» за підтримки районної державної адміністрації, за участю Управління освіти, молоді та спорту та Красилівської міської ради на Красилівщині пройшов Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх – спільна турбота». Метою Місячника стало упорядкування та облаштування спортивних майданчиків напередодні весняно-літнього сезону для масових занять фізичною культурою різних верств населення за місцем проживання та в місцях масового відпочинку.

В рамках підготовки до проведення даного заходу під головуванням заступника райдержадміністрації Морозович І. В. було проведено координаційну раду з питань фізичної культури та спорту при районній державній адміністрації, в ході якої визначено головні завдання Місячника та масштаби робіт. Управлінням освіти, молоді та спорту райдержадміністрації видано наказ № 62 від 28 березня 2016 року «Про організацію проведення районного місячника «Спорт для всіх – спільна турбота» у 2016 році». Згідно наказу затверджено Оргкомітет та план заходів по проведенню Місячника.

Одним із головних заходів Місячника стало проведення благоустрою стадіону Красилівської дитячо-юнацької спортивної школи, на якому займаються учні Красилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Красилівського НВК «Гімназія та ЗОШ І ступеня», державного професійно-технічного навчального закладу «Красилівський професійний ліцей», зміцнюють своє здоров’я мешканці міста Красилова та проходять спортивно-масові заходи району.

Дякуємо спонсорській допомозі (придбанні будівельних матеріалів директору) ФОП Білявець О. П. ТМ «Мамин хліб», депутату Хмельницької обласної ради Білявцю Олегу Петровичу, директору ТОВ «Агропартнер-1» Федченку Володимиру Олексійовичу, Красилівській міській раді.

Також за активну учать у Місячнику, висловлюємо слова подяки директору Красилівської ДЮСШ Євтішенкову Олександру Борисовичу та  тренерам школи, колективу працівників управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, учням державного професійно-технічного навчального закладу «Красилівський професійний ліцей», технічним працівникам шкіл міста та колективам навчальних закладів району, які облаштовували свої спортивні майданчики.

Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх – спільна турбота»  підходить до завершення. Сподіваємось, що свідомі громадяни нашого району і надалі будуть підтримувати у чистоті свої спортивні та дитячі майданчики, територію біля своїх шкіл та будинків.

«  Квітень 2016  »