Головна » В м.Хмельницький відбувся святковий ярмарок
В м.Хмельницький відбувся святковий ярмарок
   24 вересня 2016 року делегація від Красилівського району на чолі з головою райдержадміністрації Нілою Островською взаля участь у розширеному сільськогосподарському ярмарку в м.Хмельницький. Ярмарок проводився з нагоди свята обжинок та Дня міста Хмельницький.
  З самого ранку вся вулиця Прибузька, від початку і до кінця була  заповнена торговими ятками сільськогосподарських та фермерських господарств, підприємств райспоживспілки, громадського харчування, харчової і переробної промисловості, підприємців, які утримують свійську і декоративну птицю, кролі, а також майстрів народних промислів, декоративно-прикладного мистецтва.
   Красилівський район на ярмарку представляли СТ «Домашній хліб», ТМ «Мамин хліб», ДП «Оболонь - Красилівське», ТОВ «Агропартнер-1», ДПТНЗ «Красилівський професійний ліцей», приватне підсобне господарство «Бджілка», ПП М.Полянчук, ПП О.Кондратюк, ПП Р.Батюсь, ПП В.Шаповалюк. Крім того участь у ярмарку зі своєю продукцією взяли ДП «Красилівський агрегатний завод» та ТОВ «МАНН + ХУММЕЛЬ ФТ УКРАЇНА».
    Та який ж ярмарок без веселих та радушних пісень та пригощань. Так і на цей раз жителі міста Хмельницький та гості, які завітали на святковий ярмарок, могли скуштувати гарячої гречаної каші, яка роздавалась з ятки Красилівського району, та послухати запальних пісень у виконанні народного аматорського ансамблю «Веретено» Красилівського районного будинку культури (керівник Василь Панасюк).
     Як повідомляє сайт Хмельницької міської ради: «Такого ярмарку в Хмельницькому ще не було!».

«  Вересень 2016  »