Головна » Шановні віряни - католики!
Шановні віряни - католики!
  Дуже приємно мати честь і нагоду привітати значну частину жителів міста і району - віруючих-католиків - з Різдвом Христовим та Новим роком!
  Щороку ви першими маєте щасливу нагоду спостерігати на небосхилі спалах яскравої різдвяної зірки, промені якої несуть радість у кожну домівку. Тепло цього свята однаково зігріває усіх християн світу, незалежно від їх національності та поглядів, які вони поділяють.
  Різдво Христове - це одне з головних свят християнського світу. Свято радісне, світле, з різдвяною ялинкою, подарунками, народними гуляннями, хороводами та карнавалом, урочистими богослужіннями у церквах і храмах. Це торжество з глибоким корінням і традиціями, цікавими звичаями, атрибутами та особливостями, властивими тільки цьому святу.
   Кожна людина має право відзначати його так, як хоче, але безперечно одне - це день, коли людину охоплює захват і відчуття справджених надій. Символи Різдва кажуть людям про велику радість - народження Христа, приносячи в душі умиротворення і спокій.
    Сподіваюсь, що у Різдво Христове всі віруючі щиро звернуть свої помисли до заповідей Божих, сповідуватимуть їх щодня.
   Щиро бажаю добра і благополуччя, злагоди й любові вашим родинам! Нехай збудуться найзаповітніші мрії. Гарних вам і радісних Різдвяних свят! Хай щастить у Новому році!

Голова районної

державної адміністрації                                            Н.Островська