Головна » Шановні випускники загальноосвітніх шкіл району!
Шановні випускники загальноосвітніх шкіл району!
Районна державна адміністрація щиро вітає Вас зі святом останнього дзвоника.
Любі діти! Від щирого серця бажаю Вам цікавого літнього відпочинку, змістовного дозвілля.
Дорогі випускники! Сьогодні ви прощаєтеся зі своїм дитинством, шкільною юністю і вступаєте у самостійне життя, в якому безліч цікавих доріг. Зробіть свій вибір. Нехай він буде правильним, світлим, творчим. І де б ви не були, завжди пам’ятайте, що перші кроки до самовдосконалення вам допомогли зробити саме в школі. Не забувайте її.
Ви – майбутнє нашої держави! Саме на ваші знання, гідність, національну  свідомість покладає надію Батьківщина. Впевнена, ви знайдете своє місце серед тих, хто розвиватиме нашу економіку, освіту, науку і культуру. Глибоко переконана, що ви з честю пронесете горде звання випускника школи Красилівського району.
Цей урочистий день залишиться не тільки у вашій пам’яті, запам’ятають його вчителі та батьки. Вклоніться низько своїм педагогам, шануючи їх за професіоналізм та самовіддану працю. Візьміть з собою в доросле життя мудре вчительське слово. Від щирого серця подякуйте батькам, які передали Вам кращі риси нашого народу: порядність, доброту, працьовитість та зігрівали вас теплом своїх сердець.
Бажаю здійснення всіх ваших мрій, задумів, сподівань.  Впевнено крокуйте до нових звершень на благо рідної держави України!

Голова районної

Н.Островська