Головна » Шановні вчителі, батьки, опікуни та піклувальники!
Шановні вчителі, батьки, опікуни та піклувальники!

Турбота про оздоровлення дітей є одним із основних показників ставлення держави до проблем підростаючого покоління. Але тривожні сигнали про тенденції до погіршення стану здоров’я учнівської молоді, яка ось уже кілька останніх років незмінна, змушують задуматися над якістю та доступністю оздоровлення дітей. Тим паче, що з року в рік кількість оздоровчих дитячих закладів зменшується.

Відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» від 04.09.2008 № 375-VI, заходи, котрі спрямовані на зміцнення здоров’я дітей нашого району шляхом організації оздоровлення та відпочинку у 2016 році, незважаючи на складну ситуацію в державі та обмежене фінансування, визначені одними з пріоритетних в діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. Увага влади пильно прикута до особливостей оздоровлення дітей пільгових категорій та обдарованої молоді. При районній державній адміністрації працює координаційна рада з питань оздоровлення та відпочинку дітей в районі.

З метою якісного надання відпочинкових та оздоровчих послуг відділ молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Красилівської районної державної адміністрації уже приймає заяви на оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Інформуємо, що згідно Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», до переліку пільгових категорій відносяться:

- діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування (наявність єдиного квитка);   - діти-інваліди, за відсутності медичних протипоказань та здатні до самообслуговування (наявність відповідного посвідчення);

- діти з багатодітних сімей (троє і більше дітей);

- діти з малозабезпечених сімей (які офіційно отримують матеріальну допомогу в управлінні  соціального захисту населення);

- обдаровані та талановиті діти (грамоти районного, обласного та всеукраїнського і міжнародного рівнів, відмінники навчання);

- діти, які перебувають на диспансерному обліку (наявність відповідної медичної довідки);

- діти осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (наявність відповідного посвідчення);

- діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції (наявність відповідного посвідчення);

- діти, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту (наявність відповідного посвідчення);

- діти, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи (наявність відповідного посвідчення).

Протягом року можна оздоровитися в українському дитячому центрі «Молода гвардія» (м.Одеса), протягом літніх місяців – на території області (дитячий оздоровчий табір санаторію «Лісова пісня» (Кам'янець-Подільський р-н), позашкільний навчальний заклад «Дитячо-юнацький оздоровчий комплекс «Чайка» м. Хмельницького» (с. Головченці, Летичівський р-н), позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Дністровська чайка» (с. Врублівці Кам'янець-Подільський р-н.) та на території району у позаміському дитячому оздоровчому таборі «Подолянчик» (смт Антоніни).

Перелік документів, які необхідно надати для отримання путівки:

- заява батьків про оздоровлення дитини;

- ксерокопія свідоцтва про народження дитини;

- ксерокопії документів, що підтверджують належність до відповідної категорії сім’ї або дитини.

Перед відправленням діти, яким надається путівка, повинні пройти медичний огляд. На кожну дитину, яка направляється на відпочинок оформляється медична картка, яка заповнюється у районній поліклініці. Вік дітей – від 7 до 17 років. Путівка може надаватись один раз на рік за рахунок коштів державного бюджету, якщо дитина не отримувала путівку за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Відділ молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації нагадує, що для отримання безкоштовних путівок та путівок з частковою оплатою для оздоровлення дітей пільгових категорій, батькам або ж опікунам дітей необхідно написати заяву на ім’я начальника управління освіти, молоді та спорту. За детальною інформацією звертатися в кабінет 206, 2-й поверх  (пл. Незалежності, 2, адмінбудинок) або за тел. 4-22-45. Також, за довідковою інформацією можна звертатися до директора школи, в якій навчається дитина.

«  Березень 2016  »