Головна » Шановні працівники засобів масової інформації Красилівщини!
Шановні працівники засобів масової інформації Красилівщини!
Щиро вітаємо вас з професійним святом — Днем журналіста.
Неможливо, уявити собі сучасне суспільство позбавленим інформації, комунікаційних мереж, особистого неупередженого осмислення подій, фактів журналістами, чесного їх оприлюднення.
Медіа-простір нашої країни сьогодні живе за новими стандартами журналістики, що потребують динамічних рішень та щоденного підтвердження професіоналізму кожного журналіста. Але найголовнішими й незаперечними залишаються одвічні принципи роботи – об’єктивність, достовірність.
Саме Ви, представники засобів масової інформації, щодня оперативно інформуєте краян про новини соціально-економічного, політичного та культурного життя, про важливі знакові події в нашій державі, районі та місті.
Від щирого серця дякуємо вам за щиру любов до рідного краю та активну життєву позицію.
Бажаємо усім вам невичерпної енергії, незрадливої інтуїції та великого таланту! Нехай Господь благословить Вас на добро, дарує здоров’я, щастя, любов! Зичимо, щоб кожен день приносив Вам радість та задоволення. Успіхів завжди і у всьому!

«  Червень 2016  »