Головна » Шановні працівники і ветерани охорони здоров’я!
Шановні працівники і ветерани охорони здоров’я!
Районна державна адміністрація щиро і сердечно вітає вас з професійним святом – Днем медичного працівника.
Зайве доводити, наскільки важливою і значущою є ваша повсякденна, самовіддана і найгуманніша місія: дбати про найдорожче - життя і здоров’я кожної людини, вселяти надію і тепло в людські душі.
За вашу вірність клятві Гіппократа, високе покликання благородної професії медика, чуйність сердець і лагідні руки – низький уклін і всенародна шана!
Шановні медичні працівники, ми високо цінуємо вашу нелегку, але таку почесну працю, адже ви завжди залишаєтесь вірними своїй справі, сповна віддаєте свій професіоналізм та уміння людям.
Хай завжди у ваших помислах буде мудрість у службових справах, чесність і порядність у серцях, добро та тепло від людської подяки, здійснення заповітних мрій.
Оптимізму всім вам, доброго здоров’я і довгих років щасливого життя у вільній, незалежній Україні.

Голова районної
Н. Островська