Головна » Розпочала роботу восьма сесія районної ради
Розпочала роботу восьма сесія районної ради
21 червня 2016 року о 10.00 год. під головуванням Андрія Янчука провели своє спільне засідання постійні комісії районної ради: з питань промисловості, сільського господарства, земельних відносин та екології; з питань  законності, регламенту, депутатської діяльності та місцевого самоврядування.
У другій половині дня під головуванням Володимира Снігура працювали постійні комісії районної ради з питань бюджету, економіки та розвитку підприємництва; з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення.
В ході жвавого обговорення члени комісій як одного спільного засідання, так і другого,  детально опрацювали 29 питань орієнтовного порядку денного та рекомендували внести проекти рішень на розгляд пленарного засідання восьмої сесії районної ради.
В ході спільних засідань постійних комісій районними обранцями було підтримано депутатський запит Володимира Снігура щодо виділення коштів з районного бюджету на заміну котлів та системи опалення у Федорівській ЗОШ І-ІІІ ступенів (при внесені змін до райбюджету на наступній сесії районної ради).
Остаточно усі проекти рішень, які вносяться на розгляд восьмої сесії,  буде проаналізовано на засіданні президії, перед початком роботи пленарного засідання ради, 23 червня поточного року.
У роботі спільних засідань постійних комісій взяли участь голова та заступник голови районної ради Василь Пасічник і Микола Білик, голова райдержадміністрації Ніла Островська, заступник окремі начальники відділів та управлінь районної ради і райдержадміністрації.
За інформацією сайту районної ради

«  Червень 2016  »