Головна » Рятувальники проводять патрулювання в місцях масового відпочинку людей
Рятувальники проводять патрулювання в місцях масового відпочинку людей

Збереження лісових масивів від безжальної вогняної стихії – громадянський обов’язок кожного. Відпочиваючи чи просто перебуваючи у лісі, слід неухильно дотримуватись правил пожежної безпеки, адже саме людський фактор найчастіше є першопричиною виникнення займань у лісових масивах. Так, з 2 до 5 травня красилівські рятувальники спільно з представниками відділу з питань цивільного захисту населення Красилівської райдержадміністрації провели рейдову перевірку лісових масивів району. Під час заходу рятувальники розповіли відпочиваючим основні правила при відпочинку на природі, а також вручили пам’ятки та листівки застережливого характеру. В області встановилась суха спекотна погода, тож дотримуйтесь правил пожежної безпеки, бережіть довкілля від вогню! Якщо  ви помітили займання в лісах, посадках та на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101».  Пам'ятайте, попередити пожежу легше, ніж її загасити.

Красилівський районний сектор

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

Відділ з питань цивільного захисту населення

Красилівської райдержадміністрації