Головна » Проведено щотижневу робочу нараду
09:38
Проведено щотижневу робочу нараду

   02 лютого 2016 року голова районної державної адміністрації Ніла Островська провела щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками районних відділень центральних органів виконавчої влади, керівниками окремих підприємств, установ, організацій району. В нараді взяв участь голова районної ради Василь Пасічник.

  На нараді розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району. Доповідали:

Костюк Олег – заступник начальник Красилівського  відділення поліції Старокостянтинівського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що триває атестація працівників, на сьогодні атестовано 9 правоохоронців.  Втім працівники поліції проводять свою основну роботу – на минулому тижні резонансних подій зафіксовано не було. Працює патрульна служба, складено протокол по нічній торгівлі у магазині «Фараон».

Голова райдержадміністрації наголосила на необхідності жорсткого контролю з боку правоохоронних органів щодо нічної торгівлі у місті – до правопорушників застосовувати штрафні санкції.

Семенюк Сергій – в.о. начальника Красилівської  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області інформував присутніх про наповнення  Державного(105%) та місцевого(111%) бюджетів у січні 2016 року. Керівник району дала завдання підготувати інформацію щодо основних джерел наповнення районного бюджету, щоб при його розподілі було застосовано принцип справедливості.

Бачинський Юрій – в.о. головного лікаря Красилівської ЦРЛ повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 231 хворий. Протягом тижня з діагнозом «ГРИП_ГРВІ» звернулося 199 хворих, в т.ч. 75 дітей. З цим діагнозом госпіталізовано 24 хворих, в т.ч. 14 дітей.

Ніла Островська наголосила відповідним службам тримати на особливому контролі захворюваність дітей і не допустити спалаху епідемії.

Юрій Бачинський також доповів, що в лікарні температурний режим відповідає нормам. На цьому тижні відновлено централізоване водопостачання стерилізаційного  відділення, заплановано закінчити ремонт лабораторії в ренгенкабінеті та провести заміну дезкамери.

Шпаченко Марія – заступник головного лікаря районного центру ПМСД доповіла, що  на минулому тижні було проведено планова перевірка з промислової безпеки та охорони праці структурних підрозділів Красилівського РЦ ПМСД управлінням Держпраці та перевірено роботу лікарів щодо обґрунтованості видачі та продовження листків непрацездатності.

Потік хворих за діагнозом «ГРВІ-грип» зменшився. Також поінформувала, що з Державного бюджету виділено певну суму коштів на лікування таких хворих.

Заїка Олена – начальник Управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації зазначила, що необхідності у закритті навчальних закладів на карантин не має.

Також Олена Михайлівна довела до відома присутніх, що з 1 лютого розпочалась реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання. Реєстрація триватиме до 4 березня.

На минулому тижні Управлінням освіти, молоді та спорту була проведена нарада з керівниками загальноосвітніх та позашкільних закладів району.

Бондар Микола – начальник Управління агропромислового розвитку, переробки та маркетингу сільськогосподарської продукції райдержадміністрації інформував про хід підготовки до проведення весняно-польових робіт. Прийнято звіт по тваринництву по якому здійснюється узагальнення та аналіз.

Вжешневський Олександр – начальник відділу Держгеокадастру у Красилівському районі, повідомив, що на цьому тижні здійснено реєстрацію 70 земельних ділянок, надано 63 відомості з Державного земельного кадастру у формі витягів та 56 витягів з нормативно-грошової оцінки про земельні ділянки. Надано 17 висновків про погодження документації землеустрою, опрацьовано понад 700 даних, що надійшли від органів державної реєстрації речових прав. Також прийнято 11 заяв про надання дозволу на розроблення документацій землеустрою від учасників АТО.

Книш Іван – начальник Управління соціального захисту населення райдержадміністрації довів до відома, що продовжується робота по призначенню субсидій та виплаті усіх видів допомог.  На цьому тижні прийнято  213 заяв на призначення субсидії. 

Квятковський Сергій – директор Красилівського територіального центру соціального обслуговування повідомив, що проводиться моніторинг та аналіз щодо доцільності відкриття спеціалізованого відділення реабілітації при Центрі. Розглядається можливість відкриття такого відділення в приміщенні школи №5.

Магмет Тамара – директор районного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді довела до відома, що протягом тижня зменшилось надходження звернень від  одиноких матерів на виплату допомоги. Здійснено виїзд до сімей, які  опинились у складних життєвих обставинах у с.Слобідка-Красилівська, с.Веселівка та с.Пашутинці, обстежено  матеріально-побутові умови 41 сім’ї одиноких матерів та  проведено перевірки 5 сімей щодо цільового використання державної допомоги при народженні дитини.

Максимчук Наталія – начальник відділу економіки, торгівлі та розвитку інфраструктури райдержадміністрації повідомила, що у січні більше 5% зривів рейсів на приміських маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району, допущено на таких напрямках Красилів-Кульчини, Красилів-Дружне,  Красилів-Яворівці. Основними причинами допущення зривів на маршруті були: неякісне пальне та технічні несправності транспортних засобів.

Відділом підготовлена текстова частина до інвестиційного проекту «Капітальний ремонт спортивного комплексу Красилівської ДЮСШ по вул. Грушевського 187 в м.Красилів Хмельницької області», проведено всі необхідні  розрахунки та оприлюднено на офіційному веб-сайті Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Попередньо зібрані всі необхідні матеріали по проектам району до засідання комісії при голові облдержадміністрації з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Косінський Вадим – начальник Красилівського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області повідомив, що за минулий тиждень надзвичайних ситуацій на території району не зареєстровано.

Лемішевський  Віталій – начальник Красилівського районного управління юстиції інформував, що Управління юстиції готове до передачі функцій з реєстрації речових прав до райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування.

Римарчук Оксана – начальник районного Центру зайнятості довела до відома, що на обліку перебуває 1369 осіб, з них 20 учасників АТО, вимушених переселенців 5.  Надійшло 47 вакансій, з яких 37 укомплектовано.  Направлено на роботи тимчасового характеру 45 безробітних.

Семерук Інна – начальник відділу з керівництва та організації діяльності Центру надання адміністративних послуг повідомила, що на минулому тижні зареєстровано 238 звернень. Надано 73 витяги з технічної документації про нормативно-грошову оцінку земельної ділянки. Проводиться реєстрація та зняття з реєстрації  місця проживання громадян.привітання голови
Календар
«  Лютий 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0