Головна » Провели виїзний прийом громадян
Провели виїзний прийом громадян
  21 жовтня 2016 голова райдержадміністрації Ніла Островська спільно з  головою районної ради Василем Пасічником провели виїзний прийом громадян на території Гриценківської сільської ради за участю представників відділу Держгеокадастру у Красилівському районі, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, управління Пенсійного фонду України у Красилівському районі.

Майже щомісяця керівники району здійснюють виїзні прийоми громадян з метою поспілкуватись з населенням району та допомогти у вирішенні проблемних питань. Так і цього разу до приміщення, де відбувався виїзний прийом завітало чимало місцевих жителів, кожен з них звертався до керівників району з проблемними питаннями, які їх турбували, а саме: щодо земельних відносин, призначення субсидій, пенсійного забезпечення, об’єднання територіальних громад, заміни електроопор, які знаходяться в аварійному стані, заміни у с.Юзіно ліхтарів вуличного освітлення, передачі сільського будинку культури у с.Юзіно на баланс сільської ради, частих відключень електроенергії та перепадів світла та ін..

На більшість поставлених питань відвідувачі отримали ґрунтовні відповіді та рекомендації, а ті звернення громадян, які потребують детального вивчення, будуть доручені керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій, установ щодо їх вирішення.

Після виїзного прийому громадян Ніла Василівна та Василь Савович відвідали сільський дитячий садочок та були приємно вражені станом дошкільного закладу.

«  Жовтень 2016  »