Головна » Провели виїзний прийом громадян
Провели виїзний прийом громадян
  27 вересня 2016 голова райдержадміністрації Ніла Островська спільно з  головою районної ради Василем Пасічником провели виїзний прийом громадян на території Михайловецької сільської ради за участю представників відділу Держгеокадастру у Красилівському районі, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, управління Пенсійного фонду України у Красилівському районі.
  До приміщення, де відбувався виїзний прийом завітало чимало місцевих жителів, кожен з них звертався до керівників району з проблемними питаннями, які їх турбували. Саме з метою допомогти вирішити їхні проблемні питання, почути кожного жителя села, керівники району організовують такі виїзні прийоми. Отже цього разу місцевих жителів турбували питання щодо земельних відносин, призначення субсидій, пенсійного забезпечення, об’єднання територіальних громад, ремонту доріг, низького рівня води в криницях, будівництва сільського водогону, облаштування автобусної зупинки в с.Мотрунки, виділення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та ін..
  На більшість поставлених питань відвідувачі отримали ґрунтовні відповіді та рекомендації, а ті звернення громадян, які потребують детального вивчення, будуть доручені керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій, установ щодо їх вирішення.

«  Вересень 2016  »