Головна » Провели виїзний прийом громадян
Провели виїзний прийом громадян
19 серпня 2016 року перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний провів виїзний прийом громадян на території Великоорлинецької сільської ради за участю представників відділу Держгеокадастру у Красилівському районі та управління соціального захисту населення райдержадміністрації.
До приміщення, де відбувався виїзний прийом завітало чимало місцевих жителів, кожен з них звертався до керівників району з проблемними питаннями, які їх турбували. Саме з метою допомогти вирішити їхні проблемні питання, почути кожного жителя села, керівники району організовують такі виїзні прийоми. Отже цього разу місцевих жителів турбували питання щодо заміни електроопір, заміни трансформатора та ліній електропередачі, ремонту дороги у смт Антоніни, ремонту сільської криниці, встановлення знаку назви населеного пункту при в їзді в с. Ключівка, надання земельної частки (паю) або 2 га землі для Ведення ОСГ, порядку надання земельної ділянки для ОСГ, низького рівня води в криницях та зменшення води в сільському ставку, неврахування заробітної плати при призначенні Пенсії та інші.
На більшість поставлених питань відвідувачі отримали ґрунтовні відповіді та рекомендації, а ті звернення громадян, які потребують детального вивчення, будуть доручені керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій, установ щодо їх вирішення.

«  Серпень 2016  »