Головна » Провели виїзний прийом громадян
Провели виїзний прийом громадян
15 липня 2016 голова райдержадміністрації Ніла Островська спільно з головою районної ради Василем Пасічником провели виїзний прийом громадян на території Митинецької сільської ради за участю представників відділу Держгеокадастру у Красилівському районі, управління соціального захисту населення райдержадміністрації та управління Пенсійного фонду України в Красилівському районі.
За звичай на виїзних прийомах громадян порушуються проблемні питання, які їх турбують. Так і цього разу не обійшлось без запитань до керівників району, а саме щодо продовження автобусного маршруту м.Красилів - с.Митинці, ремонту дороги, низької ціни на молоко, нарахування податків на нежитлову площу, нарахування податків на  нежитлову площу, облаштування автобусної зупинки у с. Заруддя, порядку нарахування житлової субсидії на тверде паливо, ремонту шкільного автобуса, невчасної виплати заробітної плати працівниками ТОВ «Подільський господар», розбивання великоваговою технікою ТОВ «СК Бужок» дороги, орендної плати за земельну ділянку, коштів, які надходять в сільський бюджет за оренду земельної ділянки, порядку розірвання договору оренди земельної ділянки із ТОВ «СК Бужок», порядку надання земельної ділянки для товарного виробництва та інші.
На більшість поставлених питань відвідувачі отримали ґрунтовні відповіді та рекомендації, а ті звернення громадян, які потребують детального вивчення, будуть доручені керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій, установ щодо їх вирішення.

«  Липень 2016  »