Головна » Провели виїзний прийом громадян
Провели виїзний прийом громадян
07 липня 2016 голова райдержадміністрації Ніла Островська спільно з головою районної ради Василем Пасічником провели виїзний прийом громадян на території Заставківської сільської ради за участю представників відділу Держгеокадастру у Красилівському районі та управління соціального захисту населення райдержадміністрації.
До приміщення, де відбувався виїзний прийом завітало чимало місцевих жителів, кожен з них звертався до керівників району з проблемними питаннями, які їх турбували. Саме з метою допомогти вирішити їхні проблемні питання, почути кожного жителя села, керівники району організовують такі виїзні прийоми. Отже цього разу місцевих жителів турбували питання щодо об’єднання територіальних громад, допомоги у поточному ремонті фельдшерського акушерського пункту, створення додаткового рейсу по автобусному маршруту м. Красилова - с. Заставки, порядку нарахування пільг дітям війни, порядку нарахування субсидії, надання роз’яснення про межі населеного пункту, виділення земельної ділянки під сільське кладовище, порядку надання та виділення коштів на проведення ремонту дитячого навчального закладу, ремонту дороги, майстерні тракторного парку розпайованої між членами КСП «Світанок», не згоди у наданні в оренду земельних ділянок Томчуку Анатолію Вікторовичу, під ведення фермерського господарства та інші.
На більшість поставлених питань відвідувачі отримали ґрунтовні відповіді та рекомендації, а ті звернення громадян, які потребують детального вивчення, будуть доручені керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій, установ щодо їх вирішення.

«  Липень 2016  »