Головна » Провели виїзний прийом громадян
Провели виїзний прийом громадян
22 червня 2016 голова райдержадміністрації Ніла Островська спільно з головою районної ради Василем Пасічником провели виїзний прийом громадян на території Антонінської селищної ради за участю представників відділу Держгеокадастру у Красилівському районі, управління соціального захисту населення райдержадміністрації та управління Пенсійного фонду України в Красилівському районі.
За звичай на виїзних прийомах громадян порушуються проблемні питання, які їх турбують. Так і цього разу не обійшлось без запитань до керівників району, а саме щодо розміру пенсійного забезпечення при достроковому виході на пенсію, переліку документів, які необхідно подати для призначення пенсії, коштів, які залишилися на рахунку при економії субсидії, встановлення терміналу «Приватбанк», виплати коштів за рішенням суду для учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС, компенсації путівки на санітарно-курортне лікування ліквідаторам на Чорнобильській АЕС, виділення земельної ділянки, як учаснику АТО та інші.
На більшість поставлених питань відвідувачі отримали ґрунтовні відповіді та рекомендації, а ті звернення громадян, які потребують детального вивчення, будуть доручені керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій, установ щодо їх вирішення.
Після виїзного прийому громадян керівники району відвідали дитячий оздоровчий табір «Подолянчик».

«  Червень 2016  »