Головна » Провели виїзний прийом громадян
Провели виїзний прийом громадян
17 червня 2016 голова райдержадміністрації Ніла Островська спільно з заступником голови районної ради Миколою Біликом провели виїзний прийом громадян на території Кульчинівської сільської ради за участю представників відділу Держгеокадастру у Красилівському районі та управління соціального захисту населення райдержадміністрації.
До приміщення, де відбувався виїзний прийом завітало чимало місцевих жителів, кожен з них звертався до керівників району з проблемними питаннями, які їх турбували. Саме з метою допомогти вирішити їхні проблемні питання, почути кожного жителя села, керівники району організовують такі виїзні прийоми. Отже цього разу місцевих жителів турбували питання щодо не дотримання умов договору на перевезення пасажирів, ремонту дороги, низької ціни на молоко, оформлення права власності на будинок, надання матеріальної допомоги, відсутності води в криницях, поліпшення житлових умов, обрізки дерев та сухостою, надання земельної ділянки, сину учаснику антитерористичної операції, порядку нарахування житлових субсидій, пільг та інші.
На більшість поставлених питань відвідувачі отримали ґрунтовні відповіді та рекомендації, а ті звернення громадян, які потребують детального вивчення, будуть доручені керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій, установ щодо їх вирішення.

«  Червень 2016  »