Головна » Провели виїзний прийом громадян
Провели виїзний прийом громадян
20 травня 2016 голова райдержадміністрації Ніла Островська спільно з головою районної ради Василем Пасічником провели виїзний прийом громадян на території Ледянської сільської ради за участю представників відділу Держгеокадастру у Красилівському районі та управління соціального захисту населення райдержадміністрації.
До приміщення, де відбувався виїзний прийом завітало чимало місцевих жителів, кожен з них звертався до керівників району з проблемними питаннями, які їх турбували. Саме з метою допомогти вирішити їхні проблемні питання, почути кожного жителя села, керівники району організовують такі виїзні прийоми. Отже цього разу місцевих жителів турбували питання щодо відновлення роботи водонапірної вежі, пенсійного забезпечення, кредитування по програмі «Теплий дім», залишків на рахунках по субсидіях, порядку призначення та розрахунку субсидій на світло, пільг на світло, які надаються дітям війни (чи буде збільшена житлова субсидія при відмові від пільг), невірних нарахувань за споживання газу, порядку отримання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, малих сум виплат при догляді за особою похилого віку, яка є нерухомою, районної Програми допомоги діабетикам, які є інсулінозалежними та інші.
На більшість поставлених питань відвідувачі отримали ґрунтовні відповіді та рекомендації, а ті звернення громадян, які потребують детального вивчення, будуть доручені керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій, установ щодо їх вирішення.
Після виїзного прийому громадян керівники району відвідали об’єкти соціальної інфраструктури села.

«  Травень 2016  »