Головна » Провели виїзний прийом громадян
Провели виїзний прийом громадян

23 березня 2016 голова райдержадміністрації Ніла Островська спільно з головою районної ради Василем Пасічником провели виїзний прийом громадян на території Яворовкцької сільської ради за участю представників відділу Держгеокадастру у Красилівському районі, управління соціального захисту населення райдержадміністрації та управління Пенсійного фонду України в Красилівському районі.

За звичай на виїзних прийомах громадян порушуються проблемні питання, які їх турбують. Так і цього разу не обійшлось без запитань до керівників району, а саме щодо матеріального забезпечення шкіл, ремонту дороги, сплати за оренду земельних ділянок, вирубки дерев на придорожній зоні від місцевого сміттєзвалища до с. Слобідка-Красилівська, проведення інвентаризації земель, пенсійного забезпечення, перспективи розвитку села, житлових субсидій, сміттєзвалища та вивозу сміття, надання земельної ділянки, освітлення вулиць та інші.

На більшість поставлених питань відвідувачі отримали ґрунтовні відповіді та рекомендації, а ті звернення громадян, які потребують детального вивчення, будуть доручені керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій, установ щодо їх вирішення.

Перед початком виїзного прийому громадян керівники району відвідали місцеву школу та сільську бібліотеку.

«  Березень 2016  »