Головна » Провели виїзний прийом громадян
Провели виїзний прийом громадян

05 лютого 2016 голова райдержадміністрації Ніла Островська спільно з головою районної ради Василем Пасічником провели виїзний прийом громадян на території Печеської сільської ради за участю представників відділу Держгеокадастру у Красилівському районі, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, управління пенсійного фонду України.

Місцевими жителями порушувались питання щодо призначення субсидій, забезпечення питною водою, пенсійного забезпечення, об’єднання територіальних громад, відкриття на території району кар’єра для видобутку жорстви, розірвання договору оренди сільського ставу, освітлення вулиць в с. Зелений Гай, низької ціни на молоко (4 грн), збереження Антонінської лікарні, переорання берегів ТОВ "Агропартнер-1" в с. Грицики, встановлення біля Печеської ЗОШ пристрою примусового заниження швидкості руху та інші.

На більшість поставлених питань відвідувачі отримали ґрунтовні відповіді й рекомендації, а ті звернення громадян, які потребують детального вивчення, будуть доручені керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій, установ щодо їх вирішення.

«  Лютий 2016  »