Головна » Голова райдержадміністрації Ніла Островська взяла участь у засіданні одинадцятої позачергової сесії районної ради
23 вересня 2016 року голова райдержадміністрації Ніла Островська, заступники голови райдержадміністрації Дмитро Склонний та Ірина Морозович, керівники окремих відділів та управлінь райдержадміністрації взяли участь У роботі одинадцятої позачергової сесії районної ради.
о 9.00 год. провели своє спільне засідання постійні комісії районної ради з питань бюджету, економіки та розвитку підприємництва; з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення.
Члени комісій детально опрацювали 3 питання орієнтовного порядку денного пленарного засідання одинадцятої позачергової сесії районної ради, а саме:
1. Про внесення доповнень до рішення шостої сесії районної ради від 16.03.2016 року №22 «Про програму соціально-економічного розвитку Красилівського району на 2016 рік».
2. Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік.
3. Про звернення Красилівської районної ради до Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства фінансів України, народного депутата України Шиньковича А. В., голови Хмельницької обласної державної адміністрації Корнійчука О. О. щодо відновлення фінансування Веселівської ЗОШ I-II ступенів Красилівського району Хмельницької області.
У роботі спільних засідань постійних комісій взяли участь голова райдержадміністрації Ніла Островська, заступники голови райдержадміністрації Дмитро Склонний та Ірина Морозович, голова та заступник голови районної ради Василь Пасічник і Микола Білик, окремі начальники відділів та управлінь районної ради і райдержадміністрації.
Остаточно усі проекти рішень, інформуючих та пропозиції постійних комісій проаналізували на засіданні члени президії, яке відбулось перед початком роботи пленарного засідання ради о 9.30 год.
Після засідання президії під головуванням очільника районної ради Василя Пасічника розпочалось пленарне засідання одинадцятої позачергової сесії районної ради.
Депутати прийняли рішення про внесення доповнень до рішення шостої сесії районної ради від 16.03.2016 року №22 «Про програму соціально-економічного розвитку Красилівського району на 2016 рік»; затвердили зміни до районного бюджету на 2016 рік та підтримали рішення про звернення Красилівської районної ради до Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства фінансів України, народного депутата України Шиньковича А. В., голови Хмельницької обласної державної адміністрації Корнійчука О. О. щодо відновлення фінансування Веселівської ЗОШ I-II ступенів Красилівського району Хмельницької області.

«  Вересень 2016  »