Головна » Проведено зустріч – діалог «Відлуння тих далеких днів сльозами на очах бринить»
Проведено зустріч – діалог «Відлуння тих далеких днів сльозами на очах бринить»

11 лютого 2016 року в читальній  залі Красилівської центральної районної бібліотеки проведено зустріч – діалог «Відлуння тих далеких днів сльозами на очах бринить», приурочений до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. На заході були присутні радник голови районної ради, учасник бойових дій на території Сирії Василь Кравчук, учасник бойових дій  на Кубі  Микола Березюк, учні 10-х класів Красилівської ЗОШ I-III ст.№ 3. Ведучі заходу провідний бібліотекар Олена Мойсеєнок та методист Ірина Олійник розповіли присутнім в залі про участь радянських воїнів у локальних війнах і збройних конфліктах на території інших держав; участь колишніх воїнів-афганців в неоголошеній війні на сході України; про групу волонтерів - красилівчан, колишніх воїнів-афганців, які в міру своїх можливостей допомагають нашим бійцям вистояти і зберегти цілісність нашої держави. Спогадами про пережите під час виконання своїх військових обов’язків поділились Василь Кравчук та Микола Березюк.     Учасники заходу ознайомились з матеріалами книжково-документальної виставки – експозиції «Афганістаном зранена душа», підготовлену спільно з народним музеєм історії Красилівського району.

«  Лютий 2016  »