Головна » Проведено щотижневу робочу нараду
08:08
Проведено щотижневу робочу нараду
16 серпня 2016 року голова райдержадміністрації Ніла Островська провела щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками районних відділень центральних органів виконавчої влади, керівниками окремих підприємств, установ, організацій району. В нараді взяв участь заступник голови районної ради Микола Білик. На нараді розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району. Далі докладніше.
Розпочавши нараду Ніла Василівна наголосила на неякісній роботі патрульної служби відділу поліції, оскільки мали місце факти використання патрульного автомобіля у власних цілях. Ніла Василівна наголосила на відповідальності при допущенні подібних фактів у майбутньому.
Осадчук Вадим Миколайович – т. в. о. заступника начальника Красилівського  відділення поліції Старокостянтинівського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області зазначив, що на минулому тижні зафіксовано 166 викликів по лінії 102. По 12 провадженнях порушено кримінальні справи. 
Конфлікт, який виник у с. Севрюки щодо земельного спору владнаний шляхом переговорів. По даній справі зареєстровано кримінальне провадження.
Минулої ночі був факт зґвалтування у с. Митинці, на даний час з’ясовуються обставини вчинення злочину, порушено кримінальне провадження.
Далі було заслухано Семенюка Сергія Борисовича – заступника начальника Красилівської  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області, який доповів, що буде виконання місцевого бюджету, по ПДФО – 53%.  Розпочалася сплата сільськогосподарськими  формуваннями за оренду земельних часток (паїв).
Головний лікар Красилівської ЦРЛ Дудко Денис Сергійович повідомив, що почастішали звернення з діагнозом цирозу. На минулому тижні проведена закупівля препаратів, реактивів згідно додатково виділених бюджетних коштів. Також є 2 пропозиції в «Прозоро» на закупівлю наркотичних та сильнодіючих препаратів.
  На стаціонарному лікуванні перебуває 177 хворих, народилося 5 дітей.
Ніла Василівна зауважила, що для економії бюджетних коштів усі закупівлі необхідно проводити через «Прозоро».
В свою чергу Ватажук Олег Михайлович  – головний лікар районного центру ПМСД повідомив, що на вересень заплановано проведення акредитації ПМСД щодо стану надання медичної допомоги населенню. На минулому тижні помер хворий, який потребував довезення на процедуру гемодіаліз.
Бондар Микола Іванович – начальник відділу агропромислового розвитку проінформував, що у районі завершено збір ранніх зернових культур. Обмолочено 25585 га, намолочено – 148064 тисяч тон зерна. Урожайність культур 58 центнерів з 1 га. Аграрії району приступили до збирання гречки. Обмолочено 68 га при урожайності 15 центнерів з 1 га.
За інформацією начальника відділу Держгеокадастру у Красилівському районі Вжешневського Олександра Валерійовича з’ясовано, що на минулому тижні була проведена, спільно  з громадською організацією учасників АТО, звірка щодо отримання земельних ділянок учасниками бойових дій. За результатами звірки зафіксовано 30 громадян, які ще не зверталися за отриманням земельної ділянки. На сьогоднішній день за учасниками АТО зарезервовано 92 га.
Полянчук Аліна Василівна – заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації повідомила, що управлінням прийнято 109 заяв щодо призначення державних соціальних допомог (в тому числі звернулось 12 осіб за призначенням допомоги при народженні дитини, 7 осіб – допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами, 18 осіб – допомоги на дітей одиноким матерям, 39 осіб – допомоги малозабезпеченим сім’ям, 2 особи – допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, 3 особи- допомоги особам, які немають права на пенсію, 17осіб – допомоги на догляд за психічно хворим, 5 осіб – допомоги по догляду за інвалідом І групи чи особою, яка досягла 80 років, 2 особи – допомоги переміщеним особам, 2 особи – на тимчасову державну допомогу дітям, 1особа- допомоги на поховання інваліда з дитинства. ). За призначенням житлової субсидії звернулось 65 осіб, в тому числі 58 – на житлово-комунальні послуги та 7 – на тверде паливо. Для призначення житлової субсидії формуються запити на житлово-комунальні організації. 11 серпня під головуванням заступника голови райдержадміністрації Морозович І.В. відбулось засідання районної комісії з питання призначення усіх видів соціальної допомоги, розглянуто 48 звернень громадян, з яких по 38 прийнято позитивні рішення, відмовлено по 10 зверненнях. 
Прийнято 20 заяв від пільгових категорій населення, проведено звірки по відшкодуванню пільг з підприємствами, організаціями – надавачами житлово комунальних послуг. 
Опрацьовано 125 справ на призначення усіх видів державних соціальних допомог.
Розраховано житлової субсидії 269 справ та тверде паливо 10 справ. 
У період з 05.08.2016 р. по 11.08.2016. сектором державних соціальних інспекторів управління проведено  23 обстежень умов проживання громадян, які звернулись за призначенням різних видів державної соціальної допомоги, в т. ч.:
- допомоги при народженні дитини  – 1;
- державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям – 20, 
- житлові субсидії -
- компенсаційних виплат особі, яка здійснює догляд за інвалідом І гр. або особою, яка досягла 80 років - 0,
- допомоги (пенсії) внутрішньо переміщених особам із зони АТО – 0. 
- допомоги на догляд (за інвалідам І чи ІІ групи внаслідок псих. Розладу)-  2
За період з 08.08 по 12.08 сектором видано5 направлення на виготовлення ортопедичного взуття, протезів, ортезів. Підготовлено та направлено 10 актів обстеження матеріально-побутових умов громадян для надання грошової допомоги з коштів обласного бюджету.
Видано 1 путівку на санаторно-курортне лікування для учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
Проведено нарахування та виплату компенсацій, передбаченої Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»
Максимчук Наталія Василівна – начальник відділу економіки, торгівлі та розвитку інфраструктури райдержадміністрації повідомила, що відділом ведеться моніторинг стану реєстрації установ, органів місцевого самоврядування, структурних підрозділів райдержадміністрації у системі електронних закупівель ProZorro та початок їх роботи на електронних майданчиках.
Вже здійснено реєстрацію та укладено договори із авторизованими електронними майданчиками (отримано підписані договори ТОВ "Держзакупівлі. Онлайн"): 
по структурним підрозділам РДА - відділ фінансово-господарського забезпечення апарату РДА, відділ  культури, національностей та релігій, управління соціального захисту населення, управління фінансів (Всі отримали електронний цифровий підпис).
по підзвітним розпорядникам бюджетних коштів – лише Красилівський центр ПМСД  Красилівська районна центральна лікарня, редакція газети «Красилівський вісник».
по виконавчим органам рад – Красилівська міська, Антонінська селищна та 30 сільських ради (зареєстровано – всі місцеві ради, договори не повернулись до Воскодавенської, Заслучненської, Малоклітнянської, Митинецької та Яворівецької сільських рад).
Станом на 08.08.2016 року усі структурні підрозділи РДА та підзвітні установи, а також органи місцевого самоврядування та підзвітні їм установи (загалом 57 установ) зареєстровані в системі.
Красилівський районний Центр ПМСД та Красилівська ЦРЛ вже успішно працюють у системі електронних закупівель.
За період з 13 по 16 серпня поточного року зривів рейсів по приміських маршрутах загального користування не зафіксовано.
09 серпня 2016 року відбулось спільне засідання робочої груп по виявленню громадян, що здійснюють діяльність на ринках району та торгівельних центрах без державної реєстрації, як суб’єкти господарювання та по виявленню неоформлених найманих працівників та робочої групи з вивчення цінової ситуації на ринках послуг і основних продовольчих товарів на території району.
Робоча група по виявленню громадян, що здійснюють діяльність на ринках району та торгівельних центрах без державної реєстрації, як суб’єкти господарювання та по виявленню неоформлених найманих працівників провела обстеження закладів торгівлі, перукарень та кафе центральної частини міста, в ході якого  надано рекомендації та роз’яснено вимоги чинного законодавства щодо використання  праці найманих осіб. 
Робочою групою з вивчення цінової ситуації на ринках послуг і основних продовольчих товарів на території району в ході обстеження закладів громадського харчування надано рекомендації щодо умов зберігання та продажу продовольчих товарів.
Спільно з органами фіскальної служби розроблено зразок акту (довідки) обстеження за дотриманням роботодавцем законодавства щодо укладання трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками (найманими особами), зайняття господарською діяльністю без державної реєстрації з метою письмової фіксації порушень.
Грицюк Інна Петрівна – начальник відділу культури, національностей та релігій райдержадміністрації довела інформацію, що 12 серпня 2016 року відбувся творчий звіт аматорських колективів красилівщини, в рамках обласного фестивалю народного мистецтва, присвяченого 25-й річниці незалежності України.
19 серпня в ЦРБ буде представлена виставка робіт «Творіння наших рук», в рамках обласного конкурсу юних дарувань «Кобзарики».
Протягом тижня проводяться організаційні заходи та репетиції аматорських колективів, які прийматимуть участь в обласних заходах приурочених 25-й річниці незалежності України в м. Хмельницькому.
Далі, начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Заїка Олена Михайлівна зазначила, що завершується робота по підготовці закладів освіти району до нового навчального року. Завершено виїзди у навчальні заклади, метою яких було контроль за якістю підготовки навчальних закладів до нового навчального року та роботи в осіньо-зимовий період, створення належних та безпечних умов навчання і виховання учнів. 
Продовжуються роботи по капітальному ремонту актового залу Красилівського БТДЮ, зокрема, замінено віконні блоки та двері на металопластикові, встановлено нові батареї опалення.
Тривають роботи по капітальному ремонту спортивного комплексу Красилівської ДЮСШ, розпочато роботи по встановленню конструкцій шатрового даху та продовжуються внутрішні роботи.
Косінський Вадим Олександрович – начальника Красилівського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області повідомив, що на минулому тижні зафіксовано 2 пожежі у приватних домогосподарствах, а саме в с. Яворівці горів сінник, а в с. Велика Медведівка хлів. Розслідування проводить Красилівськитй ВП.
До слова залучилась Римарчук Оксана Вікторівна – начальник районного центру зайнятості, яка довела до відома, що за минулий тиждень звернулась 21 незайнята трудовою діяльністю особа, 16 отримали статус безробітного. Працевлаштовано 7 осіб. 10 осіб направлено на громадські роботи на замовлення Красилівської міської ради щодо благоустрою міста – 2, 2 особи на замовлення Заставківської сільської ради.
Завідувач сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва Дузєва Марія Миколаївна довела до відома присутніх що сектором видано 3 висновки про погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. Підготовлено інформацію про розроблення природоохоронних програм.
Ковтун Ірина Борисівна – в. о. начальника управління Пенсійного фонду України у Красилівському районі повідомила, що на обліку в управлінні перебуває 17454 пенсіонери. Виплату пенсій серпня профінансовано по 15 число включно.
За 7 місяців поточного року надійшло 36 млн 476 тис. грн., в т. ч. 947 тис власних коштів, що становить 108,8% планових показників, та 35 млн 529 тис єдиного внеску, що становить 99,6 % планових показників.
Наприкінці наради присутні заслухали Панченка Віктора Дмитровича – начальника Красилівської філії «Райавтодор», який повідомив, що завершено ремонтні роботи дорожнього покриття у напрямку Красилів - Заруддя. Приступили до виконання ремонтних робіт від с.Закриниччя до с. Рублянка. Також виконанні роботи у напрямку Каламаринка - Кузьмин. Проводилися переговори щодо ремонту дороги у смт Антоніни, в результаті яких було обіцяно надати кілька намазів асфальту для ремонту дорожнього покриття у центрі смт Антоніни.привітання голови
Календар
«  Серпень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0